Balandžio 22 d.


Verslo simuliacinis žaidimas jaunimui

2018-09-19 10:00-12:00

Daugpilis, Latvija

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas drauge su partneriais Lietuvoje ir Latvijoje kviečia studentus, abiturientus, naujų (ne daugiau nei 2 metus veikiančių) įmonių steigėjus, o taip pat asmenis, planuojančius kurti savo verslą, dalyvauti VERSLO SIMULIACINIO ŽAIDIME! Tarptautinio projekto „Pasiruošęs verslui!" (Ready for Business/ ReforB) rėmuose organizuojamas renginys vyks rugsėjo 19 d. Daugpilyje (Latvija).


Žaidimo tikslas - išanalizuoti įvairius gamyba užsiimančių įmonių  veiklos aspektus. Bus komplektuojamos komandos, kurios, pasitelkdamos  inovatyvumą ir strateginį mąstymą, analizuos įvairias situacijas, spręs paruoštas užduotis.


Registracija el. p. solveiga@kmtp.lt arba tel. 8 671 61829 iki 2018 m. rugsėjo 12 d.  Su pretendentais susisieksime ir registraciją patvirtinsime asmeniškai.


Dėmesio! Organizatoriai padengia  kelionės,  apgyvendinimo kaštus ir maitinimo išlaidas. Iš Klaipėdos į Daugpilį  išvykstama rugsėjo 18 d., grįžimas – rugsėjo 19 d. Kelionė – transportu,  kuris bus specialiai išnuomotas dalyvių grupei.


Trumpai apie projektą. Projekto „Pasiruošęs  verslui!“ tikslas – palengvinti tvarų verslumo vystymąsi Lietuvos ir  Latvijos pasienio regione. Projekte jėgas sutelkia 6 partneriai iš  Latvijos ir Lietuvos – mokslo, verslumo skatinimo įstaigos, su jaunimu  dirbančios organizacijos. Tarp jų – ir Klaipėdos mokslo ir technologijų  parkas.

icon-search icon-time icon location