Birželio 16 d.


Prekių ženklo kūrimas: 4 esminiai naujojo įstatymo pokyčiai

2019-04-25 09:30-11:00

Work'inn, Saulėtekio al. 15, Vilnius, 1 aukštas.

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko organizuojamų verslo pusryčių metu Inga Lukauskienė - advokatų kontoros Metida Law Firm asocijuota partnerė, advokatė, patentinė patikėtinė - dalinsis įžvalgomis apie tai, kaip reikėtų apgalvoti ir planuoti naujų prekių ženklų kūrimo strategiją, atsižvelgiant į naująjį prekių ženklų įstatymą. Įstatymas, kartu su pagrindiniais teisiniais pasikeitimais, numato platesnes galimybes ženklo sąvokai. Tokia formuluotė atveria galimybes prekių ženklu registruoti garsą, melodiją, pozicinius ir judančius ženklus bei multimedijos objektus, o tai labai svarbu kūrėjams planuojant savo ženklo pozicionavimo strategiją. Renginio metu bus apžvelgti pagrindiniai teisiniai pasikeitimai dėl registracijos procedūros, skubios ekspertizės, taip pat trečiųjų asmenų pastabos, protestai dėl paraiškos bei nauja mokesčių sistema ir ikiteisminių ginčų nagrinėjimo tvarka.

Advokatė Inga Lukauskienė jau daugiau nei 20 metų dirba intelektinės nuosavybės (IN) teisės srityje ir konsultuoja Lietuvos ir užsienio klientus prekių ženklų, dizaino, autorių teisių apsaugos, nesąžiningos konkurencijos klausimais bei atstovauja juos teismuose. Tarptautiniai nepriklausomi teisės žurnalai kiekvienais metais nominuoja ir reitinguoja Ingą Lukauskienę, kaip vieną geriausių savo srities specialisčių ir profesionalių IN srityje!

Registracija: https://www.eventbrite.com/e/prekiu-zenklo-kurimas-4-esminiai-naujojo-istatymo-pokyciai-tickets-59586761608

Verslo pusryčiai vyks Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendradarbystės erdvėje Work'inn (Saulėtekio al. 15, 1 aukštas).

Renginio dalyvius vaišinsime kava, arbata ir užkandžiais.

Renginio metu bus daromos nuotraukos.

Renginys nemokamas, bet būtina registracija.

icon-search icon-time icon location