Balandžio 22 d.


Moterų verslininkių kontaktų renginys „BarCamp“

2018-09-18 09:00-15:30

Rue Montoyer 47, 1000 Brussels, Belgium

Europos Komisija siekia paskatinti moteris verslininkes aktyviau dalyvauti Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų finansavimo programos Horizontas 2020 „MVĮ“ priemonėje (angl. SME instrument). Ši priemonė yra nukreipta į itin inovatyvias ir aukštąsias technologijas kuriančias ar plėtojančias smulkias bei vidutines įmones.

Tarptautiniam konsorciumui EMPOWA priklausantis Lietuvos inovacijų centras kviečia Lietuvos verslininkes moteris, dirbančias su inovacijomis, į moterų verslininkių kontaktų renginį „BarCamp“, kuris vyks rugsėjo 18 d. Briuselyje (German State of North Rhine-Westphalia to the European Union, Rue Montoyer 47, 1000 Brussels). Renginio pradžia – 9 val.

Renginyje dalyvaus verslininkės, verslo asociacijų, mokslo bei visuomeninių organizacijų atstovės bei Europos Komisijos ir kitų europinių institucijų delegatai. Čia bus diskutuojama apie geriausius būdus ir patirtis, kaip paskatinti moteris verslininkes aktyviau naudotis programos Horizontas 2020 „MVĮ“ priemonės teikiamomis galimybėmis. Renginys neturi griežtai apibrėžtos darbotvarkės, jo dalyvės bei dalyviai gali siūlyti savo klausimus ir pokalbio temas, dėl kurių būtų diskutuojama panelinėje sesijoje. Renginys vyks anglų kalba.

Registruotis į renginį galite čia.

Daugiau informacijos apie galimybes moterims verslininkėms naudotis programos Horizontas 2020 „MVĮ“ priemone bei tarptautinį konsorciumą EMPOWA galima rasti paspaudus šią nuorodą: http://www.empowa.eu/.

icon-search icon-time icon location