Rugpjūčio 05 d.


Konkursas gyvybės mokslų inovatoriams

2020-02-20 10:00-12:00

MITA, A.Goštauto g.12-219, 01108 Vilnius, Lithuania

Sparčiai augančiai Lietuvoje gyvybės mokslų industrijai reikia perspektyvių idėjų. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia naują idėjų konkursą „Wanted: Life Sciences Innovator!“ ir kviečia vystyti verslo idėjas kartu su inovacijų ekspertų pagalba.


Konkursas skirtas studentams, tyrėjams ar individualiems asmenims, kuriantiems ir dirbantiems gyvybės mokslų, biotechnologijų, sveikatos ar kitose srityse, kurie nori „įdarbinti“ savo žinias ir ateityje įkurti startuolį.


Konkurso metu MITA suteikia galimybę dalyvauti „Life Sciences Start-up Masterclass“ mokymuose. Juose bus galimybė išspręsti technologinius iššūkius, parengti verslo planą, rasti klientą, išmokti pitch‘o subtilybių, pristatyti savo technologiją investuotojams ir net priraukti ženklių investicijų.


Geriausių komandų lyderiai, išvystę idėjas, turės galimybę įgyti neįkainojamos patirties viename iš JAV akceleratorių, pasisemti žinių iš ekspertų ir mentorių.


MITA konkursą sudaro trys etapai:


Pirmame etape teikiamos visos galimos idėjos iki š. m. vasario 20 d.

Antrame etape bus atrenkamos geriausios idėjos ir skelbiami nugalėtojai iki š.m. kovo 15 d.

Visi į antrą etapą patekusių idėjų autoriai bus pakviesti į intensyvią startuolio vystymo „Life Sciences Start-up Masterclass“ programą, kurioje galės vystyti savo idėją padedami įvairių sričių profesionalų.


Trečiame etape vyksta programos finalas, kuriame piniginiais prizais bus apdovanojami laimėtojai. Bendra piniginių prizų vertė siekia 3,5 tūkst. eurų. Taip pat bus suteikiama galimybė išvykti į JAV akceleratorių ir prestižines užsienyje vykstančias konferencijas.


Supaprastinta konkurso paraiškos forma: https://mita.lrv.lt/lt/konkursai-1/konkursas-wanted-life-sciences-innovator.


Daugiau informacijos apie konkursą: https://mita.lrv.lt/lt/naujienos/mita-skelbia-konkursa-gyvybes-mokslu-inovatoriams.

icon-search icon-time icon location