Spalio 20 d.


Konferencija „Pramonė 4.0. Pridėtinės vertės kūrimas“

2018-05-17 10:00-17:00

LITEXPO Laisvės pr. 5, LT-04215 Vilnius, Lietuva

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija (LINPRA), Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK) bei asociacija INFOBALT trečią kartą organizuoja tarptautinę konferenciją pramonės  skaitmeninimo tema. Šių metų konferencijos tema - „Pramonė 4.0.  Pridėtinė vertės kūrimas“. Konferencija vyks šių metų gegužės 17 d.  Litexpo parodų centre, tarptautinės gamybos, inovacijų ir inžinerinių  sprendimų parodos „Balttechnika 2018“ metu.  

Po daug dėmesio  sulaukusių  konferencijų 2016 ir 2017 metais, trečioji konferencija  atsigręš į praktinę skaitmeninių transformacijų pusę – nuo ko pradėti,  kokius realius žingsnius įgyvendinti ir kaip sėkmingai skaitmeninti  gamybos, verslo procesus įmonėms, kad ketvirtoji pramonės revoliucijos  vizija Lietuvoje neliktų vien tik popieriuje.

Konferencijos metu  ekspertai iš Europos šalių- lyderių ir Lietuvos pasidalins žiniomis  apie naujausias gamybos technologijų tendencijas. Dalyvių laukia plati  programa, įdomūs pranešimai, vieša diskusija su Lietuvos ir  tarptautiniais ekspertais, taip pat seminarai atskiromis temomis.

Daugiau informacijos: http://www.industrie40.lt/

icon-search icon-time icon location