Vasario 01 d.

Užpildykite vieną paraišką - ir du inovacijų prizai gali būti jūsų!

2018-08-28 10:22 Dalintis:

Esate naujovėms atviras verslas? Užpildykite paraišką ir pelnykite net du inovacijų prizus (nacionalinį ir tarptautinį) vienu kartu!

Inovacijas kuriančios įmonės yra kviečiamos dalyvauti nacionalinėje atrankoje Lietuvos inovacijų centro įsteigtam nacionaliniam Inovacijų prizui 2018 pelnyti. Šį prizą gavusi įmonė automatiškai pateks tarp trijų tarptautinio konkurso finalininkių ir turės galimybę pelnyti dar ir Baltijos Asamblėjos bei BASTIC įsteigtą tarptautinį Baltijos inovacijų prizą 2018.

Nepriklausomų ekspertų atrinkta įmonė  bus apdovanojama už inovatyvius, ekonomiškai sėkmingus produktus,   paslaugas ar verslo modelius, pristatytus rinkai per pastaruosius porą metų.

Vertinimo kriterijai:

  • maža arba vidutinio dydžio įmonė, turinti mažiau nei 250 darbuotojų, ir kurios metinė apyvarta yra mažesnę nei 50 mln. eurų.
  • privati nacionalinio kapitalo (bent 51 %) įmonė, registruota vienoje iš trijų Baltijos valstybių.
  • konkurencinis   produkto/paslaugos/proceso pranašumas: jo unikalumas, pridėtinė vertė,   konkurencingumas su analogais, kaina, laiko privalumas;
  • rinkos potencialas: tikslinių rinkų skaičius ir dydis, potencialus rinkos augimas ir siekiamos dalys, eksporto potencialas;
  • finansinė informacija: procentinė dalis ir absoliutus, apyvartos, sugeneruotos naujų produktų/paslaugų dėka, dydis.
  • įmonės produktai, paslaugos ar verslo modeliai turi būti išvystyti bent jau iš dalies pačios įmonės.
  • inovatyvūs produktai, paslaugos ar   verslo modeliai turi būti sukurti bendradarbiaujant kelioms Baltijos   šalių partnerėms iš dviejų ar trijų šalių.

 

Paraiškos formą rasite čia:   https://goo.gl/forms/U3t8lwYBbDVWXuWx1. Ją reikia užpildyti iki rugsėjo 14 d. 17 val.

 

Apie prizus:

   

Inovacijų prizas 2018 – tai Lietuvos  inovacijų centro įsteigtas nacionalinis inovacijų prizas, teikiamas pažangiausioms šalies įmonėms už inovacijomis grįstą ir į inovacijas orientuotą veiklą. Šiuo prizu siekiama skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą. Jis yra atviras visoms verslo įmonėms, registruotoms Lietuvoje. Šiemet prizas bus teikiamas jau keturioliktus metus iš eilės. Nugalėjusi įmonė gaus Inovacijų prizo statulėlę bei sertifikatą.

Baltijos inovacijų prizų steigėjai yra Baltijos asamblėja (www.baltasam.org) ir Baltijos šalių Mokslo/Technologinių Parkų ir Inovacijų Centrų Asociacija (www.bastic.eu/). Baltijos Inovacijos Prizas yra kasmet teikiamas prizas (statulėlė).

Pernai Lietuvoje šiam prizui buvo nominuota Kauno MTP įsikūrusi IoT sprendimus kurianti UAB  „Singletonas“,  2016-aisiais – medicininę programinę įrangą plėtojanti UAB „Softneta“.  2015 metų Baltijos Inovacijų Prizo nugalėtoja buvo  pripažinta UAB „Elinta“.

Abu prizai šiemet bus įteikiami per spalį vyksiančių Baltijos asamblėjos apdovanojimų ceremoniją Vilniuje. Baltijos inovacijų prizas atiteks nominacijos „Inovatyviausia įmonė Baltijos šalyse“ nugalėtojams.

Daugiau informacijos suteiks Kauno MTP Veiklos organizavimo departamento direktorius Tomas Černevičius: tomas.cernevicius@kaunomtp.lt ir Lietuvos inovacijų centro komunikacijos ekspertė Vitalija Kolisova, v.kolisova@lic.lt.

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras ir Kauno mokslo ir technologijų parkas.    

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location