Gegužės 21 d.

Veikdamos kartu „UniCredit Leasing“ ir INVEGA skiria daugiau lėšų verslo plėtrai

2019-10-11 13:15 Dalintis:

„Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) sutarė su turto finansavimo bendrove „UniCredit Leasing“ Lietuvoje padidinti sudaromų lizingo sandorių portfelį iki 17,5 mln eurų. „UniCredit Leasing“ Lietuvoje finansavimą skiria labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) plėtrai finansuoti. Šių metų rugsėjo mėnesio duomenimis, tokių paskolų portfelis jau pasiekė 413 mln. eurų.

„Teikdami finansavimą su šia portfeline garantija, suteikiame verslui galimybę mokėti mažesnį pradinį įnašą, palyginti su finansavimu be garantijos, ir nereikalaujame papildomo užstato. Klientui nereikia niekur papildomai kreiptis – viską sutvarkome patys ir atskiro sprendimo iš INVEGOS nereikia. Visa tai leidžia dar efektyviau prisidėti prie mūsų svarbiausios ekonominės jėgos – labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių – plėtros skatinimo“, – komentuoja „UniCredit Leasing“ Lietuvoje vadovas Laimonas Belickas.

„UniCredit Leasing“ Lietuvoje duomenimis, finansavimu su šia portfeline garantija daugiausiai naudojasi gamybos, statybos, medicinos sektoriaus verslai. Tokia garantija leidžia suteikti finansavimą mažiau likvidžiam turtui, pavyzdžiui, specifinei metalo, medienos apdirbimo įrangai ar odontologų kėdėms.

„Portfelinės garantijos už lizingo sandorius – tai finansinė priemonė, leidžianti prisidėti prie mažų bei vidutinių įmonių, veikiančių gamybos ir paslaugų sektoriuje, produktyvumo didinimo, – teigia INVEGA Priemonių valdymo skyriaus projektų vadovė Diana Zalieckė. – Mums svarbu, kad verslui būtų suteikta kuo daugiau galimybių jį plėtoti, palankesnėmis sąlygomis lizingo pagalba įsigyti ar diegti naują gamybinę įrangą bei įrenginius, skatinama investicija į naujų gamybos technologinių linijų įsigijimą ir įdiegimą, modernizavimą“.

Norintieji pretenduoti į finansavimą su šia portfeline garantija turi atitikti MVĮ statusą ir neturėti pradelstų skolų, veikti pelningai. Finansavimo objektu turi būti naujas turtas (gamybos, paslaugų įranga).

Garantija sudaro 80% nuo finansuojamos sumos. Maksimali sandorio suma MVĮ grupei turi neviršyti 1 875 000 eurų, o lizingo terminas – iki 10 metų.

Šaltinis: INVEGA.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location