Birželio 20 d.

Startuoja antrasis kvietimas klasterių nariams plėsti rinką užsienyje

2023-07-12 12:22 Dalintis:

Žaliųjų technologijų klasterių bendruomenė „GreenTech 2.0“, kuriai priklauso ir Tech-Park Kaunas, kviečia įvairių sričių Lietuvos klasterių narius: startuolius, įmones ir mokslinių tyrimų centrus registruotis į verslo misijas (B2B) ir užmegzti naujus partnerystės kontaktus su Švedijos, Suomijos, Lenkijos ir Estijos partneriais, kurios vyks 2023 metų rugsėjo-lapkričio mėnesiais.

„ClasterXchange“ programa padeda klasterių nariams, mažoms ir vidutinėms įmonėms išnaudoti augimo galimybes, diegti paslaugų inovacijas, efektyviai išteklius naudojančius sprendimus, pritraukti naujų klientų arba rasti investicijų. Iš viso programoje numatyta net 100 vizitų į Švedijos, Lenkijos, Suomijos, Estijos ir Lietuvos partneriaujančių klasterių organizacijas

Programos kūrėjai kviečia klaterių narius ištirti verslo ir inovacijų potencialą, o atrinktoms įmonėms ir organizacijoms „ClasterXchange“ programos mobilumo paketas suteiks iki 510 Eur vienkartinę išmoką dalyvavimo ir kitoms kelionės į verslo misiją užsienyje išlaidoms padengti.

Registracija atvira iki 2023 m. spalio 31 d. portale https://www.greentech-project.eu/. Norintys dalyvauti klesterių nariai gali nurodyti norimus verslo, veiklos partnerius, su kuriais programos koordinatoriai surengs verslo susitikimus.

Šaltinis: Tech-Park Kaunas 

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location