Birželio 14 d.

Pristatys Lietuvoje sukurtas lazerines sistemas bei jų pritaikymo galimybes

2020-06-04 13:51 Dalintis:

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas birželio 22 d., pirmadienį, kviečia į seminarą ir praktinę demonstraciją „Lietuvoje sukurtos lazerinės sistemos bei jų pritaikymo galimybės“. Laivų statybos, metalo apdirbimo ir kitų industrijų atstovams temą pristatys įmonė „Optola“, kurianti bei tiekianti lazerius pramonei ir mokslo centrams.

Klaipėdoje organizuojamas renginys verslui ne tik suteiks galimybę gyvai išvysti lietuvių sukurtus lazerius bei įsitikinti plačiomis jų pritaikymo galimybėmis praktinės demonstracijos metu, bet ir padiskutuoti apie skirtingoms industrijoms aktualius iššūkius, išsakyti savo poreikius bei lūkesčius.

 

Pramoniniam naudojimui įmonė teikiame trijų tipų lazerių sistemas, skirtas valymui ir pjaustymui lazeriu, o taip pat nano apdorojimo sprendimams.

Klaipėdoje planuojamo renginio metu daugiausiai dėmesio bus skiriama lazerinio valymo tematikai.

Gamybos formų, plokščių, rūdžių, oksidų, graffiti, apdegusių pastatų ar net odinių paviršių valymas ar nuriebalinimas lazeriu yra dažniausios lazerinio valymo aplikacijos. Valymo metu nepažeidžiamas medžiagos pagrindas, nėra cheminio ar mechaniško pažeidimo formos ar komponentų darbiniam paviršiui.


Kviečiame lazerių galimybes įvertinti čia:


Daugiau apie panaudojimą bei technologijos privalumus:
 

https://optola.lt/industry/lazerinis-valymas/

https://optola.lt/industry/taikymai/


Programa:

10:00 – įžanginė/teorinė prezentacija (lazerinė sauga, lazerinio valymo pranašumai bei trūkumai, potencialas)


11:00 - lazerio valymo demonstracija pasitelkiant ant įvairių medžiagų pavyzdžius bei naudojant rankomis manipuliuojamas 50W bei 200W sistemas. (Dėmesio: įmonės gali atsivežti ir konkrečiai joms aktualius komponentus).


12:00 – klausimai, diskusija. (Pastaba: taip pat su renginio svečiais iš anksto susitarus galima numatyti vizitus į įmones)Planuojama renginio trukmė: iki 3 val.


Renginio vieta: KU Verslo inkubatorius/ Universiteto alėja 19, Klaipėda.

 

Renginys NEMOKAMAS. Išankstinė registracija


Daugiau informacijos: https://www.optola.lt.


Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

 

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location