Gegužės 19 d.

Pramonė 4.0, 5.0 ir 6.0: ar Lietuvos verslas pasiruošęs laimėti visas revoliucijas? | Diskusija festivalyje „Būtent!”

2022-09-02 15:00 Dalintis:

Lietuvos gamybos, kaip ir viso pažangaus pasaulio pramonės, netrukus laukia kelios milžiniškų transformacijų bangos – technologijų pritaikymo šuoliai, iš esmės pakeisiantys šimtmečiais susiklosčiusius pramonės santykius.

Šiuo metu vyksta ketvirtoji pramonės revoliucija (Pramonė 4.0), susijusi su gamybai pasitelkiamu dirbtiniu intelektu, robotizavimu. Tačiau kai kurios valstybės Europoje jau dabar aktyviai veikia skatindamos penktąją pramonės revoliuciją (Pramonė 5.0), susijusią su žaliojo kurso, žiedinės ekonomikos, aplinkai draugiškos plėtros įgyvendinimu. O tada ateis laikas ir Pramonei 6.0. Ji, manoma, pakeis nusistovėjusius santykius nuo gamybos iki galutinio vartotojo.

Kaip šias revoliucijas pasitiks verslai, o kaip jas išgyvens visuomenė? Kaip su tuo dorosis atskiri miestai ir valstybės? Apie tai kalbėsime Lietuvos inovacijų centro inicijuojamoje diskusijoje.

Kas?

Diskusiją moderuoja Dr. Mantas Vilys –Lietuvos inovacijų centro direktorius

Diskusijoje dalyvauja: Dr. Artūras Jakubavičius – Lietuvos inovacijų centro Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas, Gintaras Vilda – Gamybos inovacijų slėnio CEO, Monika Miniotaitė – Panevėžio plėtros agentūros „Panevėžys NOW“ direktorė, Vytenis Šimkus – „Swedbank“ vyresnysis ekonomistas

Kur ir kada?

Diskusijos data: rugsėjo 3 d., šeštadienis

Diskusijos laikas: 12.30 – 13:30 val. 

Diskusijos vieta: SwedBank erdvė, Vytauto parke, Birštono miesto centre.

Daugiau informacijos: https://diskusijufestivalis.lt

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location