Vasario 06 d.

Paskelbtas antras kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Kompetencijos LT“

2018-11-23 14:45 Dalintis:

Šiandienos pasaulyje  sparčiai tobulėjant technologijoms, spartėjant ekonomikos ir mokslo  raidai daugelis darbdavių neišvengiamai turi investuoti į darbuotojų  mokymus, kvalifikacijos kėlimą. Supratimas, kad sėkmė versle priklauso  nuo darbuotojų profesionalumo, tampa kasdienybe.

Atliepiant šiuos poreikius prieš penkias dienas paskelbtas antras kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Kompetencijos LT“.   Šio kvietimo tikslas yra užtikrinti nuolatinį darbuotojų kvalifikacijos  lygio palaikymą, profesinį mobilumą ir gebėjimą sparčiai  persiorientuoti į kito ūkio sektoriaus veiklas.

Beveik 14 mln. eurų planuojama skirti  tam, kad įmonių darbuotojai galėtų kelti savo kompetencijas aukščiausios  kokybės mokymuose. Svarbu tai, kad vienoje pagal priemonės projektų  finansavimo sąlygų aprašą pareiškėjo teikiamoje paraiškoje gali būti  numatomi tik vieno įmonių arba profesijų sektoriaus darbuotojų mokymai  ir pareiškėjas pagal šį kvietimą gali teikti ne daugiau kaip vieną  paraišką. Didžiausia galima finansavimo suma pagal vieną paraišką yra  360 tūkst. eurų.

Dėl finansavimo pareiškėjai konkuruos  trijose įmonių grupėse. Svarbu tai, kad paraišką įmonė turi teikti be  partnerių. Įmonė, kuri jau anksčiau gavo  finansavimą pagal pirmą  kvietimą „Kompetencijos LT“ taip pat gali teikti paraišką, tačiau  įsisavintų lėšų dalis pirmo kvietimo projekte paraiškos pateikimo dieną  turi būti ne mažesnė nei 50 procentų.

Daugiau išsamios informacijos apie kvietimą, galimus pareiškėjus ir kitas sąlygas kviečiame skaityti čia.

Šaltinis: esinvesticijos.lt.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location