Spalio 02 d.

Lietuvių startuolis – tarp 50 inovatyviausių Europoje

2018-07-31 10:20 Dalintis:

Kauno mokslo ir technologijų  parke įsikūrusi jauna įmonė „Icy365“ pateko į britų sudarytą 50  perspektyviausių Europos startuolių sąrašą. Perspektyvius verslus  atrinko daugiau nei 5000 investuotojų bei žymių prekės ženklų  pritraukusio inovacijų festivalio „unbound London“ organizatoriai.  Lietuviai šiame renginyje tarptautiniams verslo gigantams pristatė pačių  sukurtą bendradarbiavimo platformą.

Britus sudomino programos potencialas

Ateities darbas technologijų amžiuje,  kur dažnai kritiškai vertinimas darbuotojų nesugebėjimas išlaikyti  dėmesį ar deramai atlikti kelis darbus vienu metu, buvo viena esminių  „unbound London“ temųRenginyje kalbėta, jog bendradarbiavimas  vis dar matomas kaip produktyviausia darbo forma, todėl verslų laukia  sunkūs laikai, jei šie nesiryš investuoti į „Z“ kartos diktuojamus  poreikius kūrybiškai ir interaktyviai darbo aplinkai. Nemažai dėmesio  skirta ir socialinius poreikius tenkinančioms bei fintech sričių aplikacijoms.

„Atsiradome tarptautinės bendruomenės  akiratyje dėka sukurto bendradarbiavimo įrankio funkcionalumo ir realios  naudos galutiniam vartotojui. Tai unikali galimybė pradedančiam verslui  būti pastebėtam daugiau nei 5000 investuotojų, technologijų vizionierių  ir praktikų akiratyje“, – sako „Icy365“ bendraįkūrėjas Vaidas  Dragašius.

Konferencijos programoje dalyvavusios  įmonės buvo atrinktos pagal rinkos potencialą, produkto plėtros  galimybes, turimus klientus, idėjos inovatyvumą. Didelę reikšmę turėjo  ir komanda – kokie profesionalai stovi už kuriamo produkto ir ar šis  domina investuotojus.

Įkėlę koją į Jungtinės Karalystės rinką

„Šiuo metu mūsų vystoma bendradarbystės   platforma „icy365” veikia Jungtinėje Karalystėje. Ateityje plėsimės  Nyderlanduose ir JAV. Kalbant apie rinką, „Office 365“ vartotojų  skaičius kasmet sparčiai auga, pernai per metus „Microsoft“ paskelbtais  duomenimis, verslo aktyvių vartotojų skaičius išaugo nuo 100 milijonų   iki 120 milijonų“, – pastebi V. Dragašius.

Inovacijų festivalyje dalyvavusi  kauniečių komanda susipažino su naujausiomis telekomunikacijų ir  skaitmeninio turinio sektoriaus tendencijomis, kurias pristatė tokių  kompanijų kaip „Uber“, „Vodafone“, „Ogilvy“ atstovai.

„Būti dalimi naujausias tendencijas ir  įmones pristatančio renginio dalimi naudinga ne tik dėl savo žinomumo  didinimo ar užmegztų kontaktų. Gavome daug teigiamų atsiliepimų iš  „Unilever“, „Deloitte“, „Lego“ atstovų. Pastebime tendenciją, kad  didžiosios kompanijos linkę investuoti į savo darbuotojų komunikacijos  gerinimą“, – sako V. Dragašius.

Vertina projektų vadovai

Kauniečių sukurtas produktas itin  patrauklus „Microsoft“ programomis prekiaujantiems partneriams,  pavyzdžiui, kompanijai „Crayon“, kuri užsiima Office 365 pardavimu ir  platinimu, kadangi „icy365“ palengvina pardavimus. Galutiniams  vartotojams pakanka parodyti, kaip visos „Microsoft“ sukurtos programos  papildo viena kitą biuro komandai dirbant bendrame projekte.

„Daugelis pradėjusių naudoti „icy365”   tvirtino net nežinoję apie kai kurias „Office 365” programas ir  galimybes, o mūsų programa atvėrė duris į platesnį, greitesnį ir  paprastesnį „Microsoft“ produktų panaudojimą“, – teigia V. Dragašius.

Klientas vietoj kelių ar netgi  keliolikos įrankių naudoja vieną programą, o bendra informavimo sistema  užtikrina, kad aktuali informacija visus pasiektų laiku. Įrankis skirtas  efektyvesniam komandos darbui, tad joje itin paprasta bendrauti,  dalintis failais, valdyti projektus ir kasdienius uždavinius.

Lietuviai gali išbandyti nemokamai

Šiuo metu Kauno mokslo ir technologijų  parke įsikūrusi „Icy365“ komanda Lietuvoje renka BETA testuotojų grupę.  Mainais už grįžtamąjį ryšį, įmonėms ir organizacijomis, naudojančioms  „Office 365” kauniečiai dovanoja metinę nemokamą prenumeratą.

Kaip teigia V. Dragašius, komanda  siekia, kad kuo daugiau lietuvių pradėtų naudoti „icy365“ ir palengvintų  kasdieninį darbą su komanda „Sulaukėme tarptautinio pripažinimo – tai  rodo ir patekimas į perspektyviausių startuolių 50-tuką, ir mūsų turimas  „Microsoft Silver Collaboration and Content“ partnerių statusas, taip  pat užsienio klientai. Norime plėsti ir Lietuvos klientų ratą“.


Šaltinis: Kauno mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location