Rugpjūčio 05 d.

Klaipėdiečiai testuoja savo sukurtą balansinę lentą

2019-07-17 12:40 Dalintis:

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) Pilies dirbtuvėse įsikūrę kūrybinių industrijų atstovai plečia savo fantazijos ribas, gaminių asortimentą ir kviečia išbandyti naujoves. „Pono bebro“  studijoje pagamintos balansinės lentos jau testuojamos tiek pačių rezidentų, tiek vandenlenčių parke „Wakepark Palanga“, kuris sutraukia daugybę aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojų.
 

„Pats užsiimu vandenlenčių sportu – tai ir tapo impulsu pamėginti pagaminti lentą, kuri pirmiausiai skirta treniruotis išlaikyti pusiausvyrą prieš imantis sudėtingesnių manevrų vandenyje“, - aiškino Žilvinas Milašauskas, „Pono bebro“ dirbtuvių įkūrėjas.
 

Taip pat tokios lentos gali būti naudojamos tiesiog namuose ar kitur – siekiant sustiprinti raumenis, pagerinti koordinaciją bei paprasčiausiai aprūpinti kūną tam tikru fiziniu aktyvumu darbo pertraukėlių metu, kai norima tiesiog atsistoti ir pajudėti. Tokią mankštą ją išbandžiusieji įvardija ne tik naudinga, bet ir smagia.
 

Klaipėdiečio teigimu, daugelis norinčiųjų išmėginti tokio tipo lentas, jas siunčiasi iš Kinijos. „Dar nespėjome gerai išanalizuoti situacijos dėl tokių lentų gamintojų  Lietuvoje –  visgi manau, kad esame tarp nedaugelio, kurie eksperimentuoja ir siekia pasiūlyti ne „štampuotą“, o savo pačių sukurtą gaminį. Tobulinant šią lentą įdėta daug rankų darbo, apgalvota ir gaminio estetika. Jei testavimas pateisins mūsų ir pirmųjų naudotojų lūkesčius, toliau gamybą plėtosime individualių užsakymų principu –  atsižvelgdami į konkrečius klientų poreikius, pageidavimus dėl individualizuotų dizaino sprendimų”, - kalbėjo Žilvinas.
 

„Pono bebro“ balansines lentas smalsautojai galės apžiūrėti iš arčiau ir išbandyti KMTP Pilies dirbtuvių „Meno pievoje“, kuri Jūros šventės metu, liepos 26-28 dienomis, kvies užsukti į erdvę greta 14 numeriu pažymėto pastato Pilies gatvėje, čia susipažinti su rezidentais, įsigyti jų darbų, sudalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse.

Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location