Gruodžio 05 d.

Įmonė iš Klaipėdos, pasinaudojusi EEN paslaugomis, tapo triskart konkurencingesnė

2019-07-24 07:45 Dalintis:

Renginių aptarnavimo ir scenos technikos nuomos įmonė UAB „ProDJ“ yra viena populiariausių ir patikimiausių Vakarų Lietuvoje. Šios įmonės tikslas – tapti stipriausia bendrove, Rytų ir Vidurio Europoje užsiimančia trumpalaike scenos įrangos nuoma.

Siekiant šio tikslo, įmonė ieškojo partnerių užsienyje. Bendrovei rekomenduota dalyvauti parodoje, skirtoje įmonėms, dirbančioms pramogų, renginių srityse – „Prolight + Sound“ Frankfurte prie Maino (Vokietija). Parodos metu įmonės atstovai susipažino su potencialiais partneriais iš Kinijos.

Gavusi 2 įmonių komercinius pasiūlymus, kurių vertė 100 tūkst. eurų, bendrovė norėjo įsitikinti ar Kinijos įmonės patikimos. Enterprise Europe Network pagalba buvo susisiekta su  partneriais Kinijoje. Gavus oficialius patvirtinimus apie įmonių patikimumą ir teisinį statusą, buvo pasirašytos sutartys inovatyviems FULL HD LED ekranams ir apšvietimo įrangai pirkti. Po mėnesio įranga pasiekė Klaipėdą. Ji jau naudojama įvairiuose renginiuose Lietuvoje.

UAB „ProDJ“, įsigiję įrangą, padidino savo teikiamų paslaugų vertę, o tai sustiprino poziciją esamoje rinkoje. Anot bendrovės direktoriaus Dovydo Bajoro, įmonė tapo tris kartus konkurencingesnė inovacijų srityje. Šis pirkinys bendrovei leis padidinti įmonės apyvartą ir užimti didesnę rinkos dalį.

Šaltinis: paramaverslui.eu.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location