Birželio 25 d.

Giliųjų technologijų startuolių ekosistemą Europoje pristato „Scale-up Champions“ Gidas

2022-06-21 14:10 Dalintis:

Svarstote apie verslo plėtrą? Sužinokite, kaip atrodo Europos giliųjų technologijų scena. „Scale-up Champions“ tarptautinė komanda dalijasi išsamia giliųjų technologijų rinkos apžvalga, su kuria kviečiame susipažinti startuolių kūrėjus, investuotojus, inovacijoms atviras įmones ir visus, norinčios plėsti savo verslą Danijoje, Estijoje, Lietuvoje, Lenkijoje ar Ispanijoje. Visa reikalinga informacija rasite „Scale-up Champions Startup Ecosystem Guide“.   

Gide pateikiama informacija (atnaujinta 2022 m. gegužės mėn.) startuoliams, investuotojams ir korporacijoms, ketinantiems steigti savo verslą skirtingose giluminių technologijų startuolių scenose visoje Europoje: Danijoje, Estijoje, Lietuvoje, Lenkijoje ir Ispanijoje.  

Čia susipažinsite su bendradarbystės erdvėmis, centrais, akseleratoriai, inkubatoriais, investuotojais ir finansavimo subjektais, taip pat žymiausiais startuoliais ir svarbiausiais šalyse vykstančiais renginiais bei veiklomis penkiose šalyse.   

Apžvelgdami tai, kas vyksta skirtingose startuolių scenose, siekiame paskatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir atskleisti geriausias giluminių technologijų verslumo galimybes.  

Gidą rasite „Scale-up Champions“ interneto svetainėje. 

 „Scale-up Champions“ yra Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizontas 2020“ finansuojama iniciatyva, kurios tikslas - atskleisti visą giliųjų technologijų startuolių ekosistemos potencialą skatinant verslininkų, investuotojų ir įmonių bendradarbiavimą visoje Europoje. 

Šaltinis: Kauno mokslo ir technologijų parkas

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location