Lapkričio 28 d.

Europos Komisijos Jungtinis tyrimų centras tyrėjams atveria pasaulinio lygio laboratorijas

2019-08-05 14:10 Dalintis:

Europos Komisijos Jungtinis tyrimų centras (toliau – JRC) kviečia tyrėjus, vykdančius su nulinės taršos energijos sprendimais ir branduoline sauga susijusius eksperimentus, teikti pasiūlymus vykdyti mokslinius tyrimus, naudojantis JRC laboratorijomis.

„Jungtiniame tyrimų centre naudojami ES finansuojami pasaulinio lygio įrenginiai, padedantys spręsti aktualiausias šių laikų problemas – nuo klimato kaitos iki maisto saugos ir branduolinio saugumo“, – sako už švietimą, kultūrą, jaunimo reikalus ir sportą atsakingas Europos Komisijos narys Tiboras Navracsicsius

Dabartinis atviros prieigos etapas pradėtas po sėkmingo pirmojo etapo, vykusio 2017 metais. Jo metu iš 92 mokslo tiriamųjų institucijų buvo gauta beveik 100 tinkamų finansuoti pasiūlymų.

Šia iniciatyva JRC siekia skatinti mokslinius tyrimus, konkurencingumą ir Europos mokslininkų bendradarbiavimą ir galimybę  naudotis savo įrenginiais išorės naudotojams, pelno negauna.

Daugiau informacijos apie kvietimus teikti pasiūlymus, sąlygas ir kriterijus bei pasiūlymų pateikimo procesą rasite ČIA.

Šaltinis: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai.


Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location