Gegužės 28 d.

Enterprise Europe Network renginys padėjo surasti partnerį Vokietijoje

2023-04-04 14:38 Dalintis:

Enterprise Europe Network organizuojami tarptautiniai verslo kontaktų (B2B) renginiai jau ne vienai įmonei padėjo surasti partnerius užsienyje. Pandemijos metu pradėti organizuoti hibridiniu būdu, jie leido įmonėms neišeinant iš namų  dalyvauti nuotoliniuose verslo susitikimuose su įmonėmis iš viso pasaulio.

Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų narys, UAB „Garlita“, 2022 metais dalyvavo tarptautiniame renginyje „Smart and Technical Textiles“ ir sutiko Vokietijos kompaniją, su kuria šiuo metu vysto naujo produkto koncepciją.

UAB „Garlita“ – 40 metų patirtį trikotažo gamybos srityje turinti įmonė. Pradėjusi veiklą nuo megztų uniformų siuvimo dar 1970 metais, šiandien UAB „Garlita“ stebina inovacijomis bei savo kuriamais inovatyviais gaminiais patenkina ne tik pasaulyje žinomų prekių ženklų, bet ir tokių struktūrų kaip NATO, reikalavimus. Tvarūs, ekologiški ir naujoviški megzti drabužiai yra įmonės gamybos esmė, todėl Kauno rajone veikianti įmonė stabiliai auga, eksportuodama į vis daugiau pasaulio šalių.

Partneris iš Vokietijos – naujos kartos sportinių drabužių kūrėjas, kuriamuose gaminiuose derinantis išmaniąsias technologijas su tvariomis, 100% natūraliomis biotechnologijomis.

Tarptautinio renginio „Smart and Technical textiles“ metu užsimezgusi pažintis peraugo į bendradarbiavimą. Šiuo metu UAB „Garlita“ kartu su vokiečių kompanija dirba prie novatoriško gaminio kūrimo, kurio dizainas apims naujas technologijas skaitmenizacijos, biotechnologijų ir išmaniųjų audinių srityse. Įmonės subūrė savo jėgas bei kartu kuria naujos kartos sportinę liemenę su užtrauktuku, kuri bus išmani, novatoriška bei absoliutus lyderis šios srities gaminių grupėje.

Bendradarbiavimas su Vokietijos kompanija leis pasiūlyti suskaitmenintą, su integruotu lustu, pažangiausio audinio bei visiškai atliekų nepaliekantį gaminį naudojant ekologiškiausią lig šiol biotechnologiją, kuri suteiks audiniui antimikrobines ir kvapus slopinančias savybes. Šios savybės sąlygos trumpesnį gaminio skalbimą, o tai automatiškai padidins energijos vartojimo efektyvumą. Naudojama technologija bus 100 saugi ir niekada nenusiplaus. Be viso šito, novatoriškas gaminys turės ir kitų savybių: apsaugą nuo UV spindulių, garantuotą ilgalaikę pluošto kokybę bei greitai garins drėgmę.

Produktas su tokiomis savybėmis tarnaus visą gyvenimą smarkiai sumažindamas anglies pėdsaką vartotojų lygmeniu, todėl šios partnerystės poveikis bus didžiulis. Naudojama technologija padės kovoti pertekliniu vartojimu, skatins mados žiediškumą, išmaniąsias ir skaitmenines tekstilės naujoves bei ženkliai įtakos ekologišką mados perėjimą nuo masinio iki apgalvoto vartojimo.

UAB „Garlita“ džiaugiasi per EEN renginį rastu partneriu ir didžiuojasi kartu kuriamu gaminiu. Tikimasi, kad pradėtas bendravimas peraugs į abipusį ilgalaikį bendradarbiavimą ateityje.

Išsamiau apie UAB „Garlita“ rasite:

Šaltinis: EEN Lietuva

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location