Birželio 14 d.

Carnot institutų MTEP ir verslo kontaktų forumas atviras ir Lietuvos atstovams

2019-07-22 07:50 Dalintis:

Spalio 16-17 d. Paryžiuje Carnot institutų asociacija rengia konferenciją ir kontaktų mugę „Les Rendez-vous Carnot“, kuria siekiama sudaryti galimybes verslo subjektams susitikti ir užmegzti ryšius su mokslo įstaigomis bei tyrimų centrais, universitetais bei paskatinti mokslo pasiekimų komercializavimą.

Registracija adresu  https://rdv-carnot.vimeet.events/en/

Įmonių, kuriančių inovatyvius produktus, dalyvavimas renginyje yra nemokamas (rinktis opciją « Start-up », « SME » ou « Large company »). Ši opcija suteikia galimybę internetinėje platformoje susiplanuoti pageidaujamus B2B susitikimus.

Mokslo ir tyrimo institucijos, technologinius ir inovacijų sprendimus siūlantys subjektai, pageidaujantys dalyvauti su stendu, daugiau informacijos ras ir registruotis turėtų adresu  https://www.rdv-carnot.com/exposer.php#exposez (plačiau apie sąlygas https://www.rdv-carnot.com/PDF/Guide_exposant.pdf)

Renginyje taip pat galima dalyvauti kaip lankytojui (nemokamai), rinktis opciją „Congressit“, kuri taip pat suteikia galimybę dalyvauti konferencijose (prancūzų kalba).

Detalesnę informaciją apie renginį anglų kalba galima rasti čia. 2018 m. Lione vykusio renginio dalyvių sąrašą galima rasti čia.

Planuojančių renginyje dalyvauti organizacijų atstovus Lietuvos ambasada Prancūzijoje maloniai prašo informuoti apie savo ketinimus.

Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas. 

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location