Lapkričio 28 d.

Balio sala Kaišiadorių rajone

2018-07-18 10:17 Dalintis:

Vidmantas Piraitis yra jaunas masažo specialistas ir diplomuotas reabilitologas iš Kauno, jau kurį laiką besisukantis šeimos versle. Jis – UAB „Atokampis“ direktorius, kviečiantis ramaus poilsio mėgėjus atvykti į Kaišiadorių rajoną ir pasimėgauti ypatingu poilsiu. Kol kas tai – vienintelė vieta Lietuvoje, siūlanti personalizuotą SPA poilsį tik dviems atokiame gamtos kampelyje ir realizuojanti verslo idėją, kurią Piraičiai parsivežė iš egzotiškosios Balio salos.

Kaip jums kilo mintis pradėti savo verslą?

Apgyvendinimo verslo idėja mūsų šeimai gimė labai seniai. Gyvenome Kaune ir, beveik prieš dešimtmetį, pavargę nuo kasdienės rutinos ir miesto triukšmo mano tėvai nusprendė išsikelti į sodybą užmiestyje. Gražiu gamtos kampeliu netrukus jie sumanė pasidalyti su svečiais ir Kaišiadorių rajone pastatė pirmąjį nuomojamą poilsio namelį. Po kurio laiko, išvykę atostogų į Balio salą, tėvai iš ten parsivežė dar vieną verslo idėją – sugalvojo pasiūlyti asmenines SPA paslaugas svečiams, atvykstantiems pas juos ilsėtis.

Kaip tik tuo metu baigiau reabitologijos bakalauro studijas ir masažo profesijos kursus, nusprendžiau, kad mano žinios ir gebėjimai bus naudingi sėkmingai besisukančioje tėvų veikloje. Taip pradėjo veikti „Atokampis Boutique SPA & Resort“, įsikūręs Kaišiadorių raj., Visginų kaime.

Kuo išskirtinis poilsis jūsų „Atokampyje“?

Kol kas mes vieninteliai Lietuvoje siūlome asmenines SPA paslaugas ir visiškai ramaus, individualaus poilsio idėją. Mūsų klientas – tai 25–55 m. žmogus, atvykęs poilsiauti kartu su savo antrąja puse. Visi mūsų svečiai trokšta ramybės bei išskirtinio poilsio tik dviese. Aplink nėra kitų poilsiautojų ar namų, lankytojus pasitinka ne tik gamtos apsuptis, bet ir norimos SPA procedūros, kurias atliekame vietoje: aromatine ofūro vonia galima mėgautis čia pat namelio terasoje. Taip pat galima plaukioti eko baiseine – tai tarsi mažas ežeras su savo augmenija ir ekosistema, tad jame gali maudytis net ir alergiški žmonės. Taip pat, sodybos SPA zonoje atliekame pageidaujamą masažą ir kitas procedūras. Ir visa tai – ne viešbutyje, ne SPA centre, bet individualiai jums sukurtoje privatumą saugančioje oazėje, kur galima mėgautis ramybe ir lankytojams skiriamu individualiu specialistų dėmesiu.

Pas mus atvykstantys žmonės – ramaus poilsio ieškotojai. Jie mieliau renkasi tylą, buvimą dviese, o ne trankius vakarėlius ar masinio turizmo vietas. Pastebėjome, kad vis dažniau klientai vasaros atostogas ima planuoti dar žiemą ir iš anksto siekia užsitikrinti, kad tam tikra data galėsime juos priimti. Darbo dienomis svečiai dažniausiai atvyksta vienai parai, savaitgaliais – dviems.

Ar šis verslas yra pagrindinis jūsų pragyvenimo šaltinis? Kiek žmonių dirba kartu su jums?

Taip, šis verslas yra vienintelis ir pagrindinis mano pragyvenimo šaltinis. Reiktų pabrėžti, kad „Atokampis Boutique SPA & Resort“ yra šeimos verslas – kol kas neturime papildomai samdomų darbuotojų, tačiau, augant klientų skaičiui, vis dažniau pagalvojame apie tokią galimybę.

Ar ketinate plėstis, įkurti dar vieną panašią poilsio vietą?

Kurti verslą tik savomis lėšomis yra sudėtinga, tačiau jau greitai svečiams atversime dar vieną, naują apgyvendinimo namelį – galėsime priimti daugiau svečių vienu metu ir išlaikyti jų privatumą bei užtikrinti ramybę, nes nameliai gan toli vienas nuo kito.

Verslui plėsti pasinaudojome UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)  paskola iš „Verslumo skatinimo fondo 2014-2020, finansuojamo iš Europos socialinio fondo“, taip pat gavome „Invega“ individualią garantiją, kuri padengė net 80 proc. užstato sumos, ir taip pastatėme dar vieną, modernų poilsio namelį mūsų „Atokampyje“.

Esate savo laiko šeimininkas: kokių asmeninių savybių reikia dirbant savarankiškai?

Dirbant savarankiškai svarbu susikurti kasdienę rutiną, laikytis tam tikrų taisyklių. Labai greitai galima išsimušti iš darbo grafiko ir daugiau laiko skirti malonumams, o ne darbui. Neneigsiu, – kartais norisi pailsėti ar papramogauti, o ne keliauti dirbti, tad prireikia vidinės motyvacijos, valios ir ryžto. Tačiau džiaugiuosi, kad mano darbas šiuo metu man teikia džiaugsmą ir yra didžiausias malonumas.


Šaltinis: UAB „Investicijų ir verslo garantijos“.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location