Gegužės 19 d.

Augantis miestas ieško savo herojų – startuoja K.A.V.A. 2019 sezonas

2019-05-06 07:50 Dalintis:

Antrus metus „KaunasIN“ kartu su renginio globėju Kauno miesto savivaldybe rengiami „Kauno augančio verslo apdovanojimai“ (K.A.V.A.) sieks įvertinti  didžiausią vertę Kauno miestui kuriančias įmones. Kauno mokslo ir technologijų parkas pristato apdovanojimams skirtą nominaciją „Inovacija  2019“ ir kviečia teikti paraiškas sėkmingą inovacijų plėtrą vykdžiusius  ir skatinusius verslus.

„Naujovėms atviros įmonės, apie kurių išvystytus ir vartotojams pasiekiamus sprendimus imama kalbėti ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir realiu off-line laiku, kuria unikalų miesto veidą. Nors išskirtinumas pats savaime neneša jokios žinios, tačiau inovatyvus verslas, kuriam rūpi bendruomenė, padeda išpildyti esminius poreikius – tokiame mieste norisi gyventi tvariai ir juo didžiuotis“, tikina Kauno mokslo ir technologijų parko Inovacijų ir verslumo departamento direktorius Pauliaus Nezabitauskas. Anot jo, „Geri pavyzdžiai veikia gniūžtės principu, todėl svarbu atkreipti dėmesį, taip suteikiant peno inovacijų radimuisi. Turime pastebėti ir skatinti tokias naujoves.“

Šiemet K.A.V.A. 2019 dalyvaujančios Kauno verslo įmonės galės prisistatyti ir varžytis net dėl 11 nominacijų, o šių šių metų naujovė – VšĮ „Kaunas IN“ skelbiama nominacija „Svetingumo verslas Kaune“. Nominacija skirta inovatyviam, aplinkai draugiškam ir vartotojų pripažįstamus produktus ar paslaugas kuriančiam ir teikiančiam svetingumo verslui, reikšmingai prisidedančiam prie patrauklaus Kauno miesto įvaizdžio formavimo Lietuvoje ir užsienyje.

K.A.V.A. 2019 apdovanojimai vyks birželio 6 d., Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre, kur iškilmingų apdovanojimų metu bus paskelbti visų nominacijų nugalėtojai. Įmonės, norinčios kandidatuoti į vieną ar kelias iš šių metų nominacijų, turi užpildyti dalyvio paraišką tinklalapyje www.kaunasin.lt iki gegužės13 dienos.

Išsamią informacija, visų nominacijų pristatymus ir paraiškos formą rasite „Kaunas IN“ svetainėjePadėkite pamatyti didžiausią vertę Kauno miestui kuriančias įmones!

Šaltinis: Kauno mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location