Balandžio 20 d.

A. Armonaitė su technologijų startuoliu „PVcase“ aptarė įmonės plėtros planus

2024-03-29 09:15 Dalintis:

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitiko su atsinaujinančios energetikos srityje veikiančia lietuvių technologijų įmone „PVcase“, kuriančia visame pasaulyje pripažintus saulės parkų projektavimo programinės įrangos sprendimus, ir aptarė šios srities perspektyvas bei įmonės plėtros planus.

„PVcase“ yra viena iš Lietuvos technologijų sektoriaus sėkmės istorijų – įmonės kuriami sprendimai jau yra konkurencingi pasauliniu mastu ir pritraukia užsienio investuotojų, kurie sudaro sąlygas dar spartesniam augimui. Inovatyvių verslų kuriamos aukštos pridėtinės vertės darbo vietos bei plėtojamos inovacijos stiprina visą mūsų technologijų sektorių, taigi ir toliau dėsime pastangas, kad startuoliai turėtų visas galimybes augti“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė.

Startuolis „PVcase“, arba „PhotoVoltaic Computer Aided Solar Engineering“, buvo įkurtas 2018 metais. Įmonė siūlo saulės energijos projektams taikomus programinės įrangos sprendimus, kurie apima visus projektavimo procesus ir etapus. Per keletą metų nuo įsikūrimo įmonė sparčiai augo ir tapo pasauline saulės parkų projektavimo programinės įrangos lydere.

2023 m. įmonė pritraukė 100 mln. JAV dolerių investicijas iš JAV fondų tolesnei plėtrai ir programinės įrangos sprendimams vystyti. Leidinys „Financial Times“ šiemet įtraukė „PVcase“ į sparčiausiai augančių Europos įmonių sąrašą. „Vilnius TechFusion Startup Awards“ apdovanojimuose „PVcase“ buvo pripažintas metų startuoliu.

Šaltinis: Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija


Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location