Spalio 19 d.


Video ir VR dirbtuvės. Kaip tai veikia?

2019-06-27 10:00-17:30

VGTU „LinkMenų fabrikas“ Linkmenų g. 28, LT-08217 Vilnius, Lithuania

MITA kviečia talentingus, originalius ir perspektyvius startuolius dalyvauti kūrybiniame renginyje „Video ir VR dirbtuvės. Kaip tai veikia?“, kuris vyks birželio 27 d. Vilniuje.


Renginyje išskirtinis dėmesys bus skiriamas video turiniui bei VR technologijos ypatybėms. Apie tai, kokią svarbą turi video turinys jaunam verslui, jo pritaikomumą, potencialą ir perspektyvas aptars šios srities profesionalai. O žinias pagilins praktinės dirbtuvės, kuriose dalyviai turės progą susipažinti su programų elementais bei kaip juos valdyti, pasidalinti įžvalgomis, patirtimis ir rekomendacijomis. Gvildenamų temų spektras platus – nuo filmavimo, garso įrašymo iki montažo, tad tai unikali galimybė ne tik mesti iššūkį savo kūrybiškumui, bet ir realizuoti savo idėjas.


Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) organizuoja kūrybiškumo renginių ciklą. Vilniuje tai paskutinis kūrybinis renginys: vaizdo, VR, dirbtuvės. Renginyje dalyviai turės išskirtinę galimybę ne tik klausytis ekspertų įžvalgų bei patarimų, bet ir dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose. Daugiau nei pusė renginio laiko bus skiriama praktinėms užduotims.


Kviečiame suskubti registruotis, nes dalyvavimas renginyje yra nemokamas, tačiau registracija būtina dėl riboto vietų skaičiaus. Norinti renginyje dalyvauti įmonė turi būti įsteigta neseniau, nei prieš 5 metus.


Registracija: https://mita.lrv.lt/Forms/video-ir-vr-dirbtuves-kaip-tai-veikia.

Daugiau info: https://mita.lrv.lt/lt/renginiai/video-ir-vr-dirbtuves-kaip-tai-veikia.

icon-search icon-time icon location