Kovo 24 d.


Verslo modeliavimas vertės vartotojui pasiūlymo pagrindu

2018-08-29 10:00-16:30

KMTP, Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda, Lietuva.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, drauge su "Decreo",  kviečia į du praktinį gilinamąjį seminarą su lektore Inga Uus.  Daug vertingos patirties sukaupusi seminarų ir praktinių mokymų vedėja,  vadovų magistrantūros lektorė, konsultantė strateginio valdymo ir  strateginio marketingo srityse bei tyrinėtoja rugpjūčio 29 d. (trečiadienį) į Klaipėdą atvyksta su tema „Verslo modeliavimas vertės vartotojui pasiūlymo pagrindu“.


Renginys yra mokamas. Vieno seminaro kaina vienam asmeniui – 65 €, kaina  dviem asmenims iš tos pačios įmonės registruojantis drauge – 110 €.


Rugpjūčio 29 d. vyksiantis seminaras "Verslo modeliavimas vertės vartotojui pasiūlymo pagrindu" analizuos,  kas yra vertinga vartotojui ir kaip įmonei uždirbti daugiau iš to, kas  vertinga vartotojui. Kaip tai, kas vertinga vartotoju, virsta pajamomis  įmonei?

Renginys skirtas įmonių (ypač mažų) vadovams, naujai steigiamų ar  vystymo sunkumų patiriančių įmonių vadovams, proveržio veikloje  siekiančių įmonių vadovams, marketingo vadovams, pardavimų, gamybos  skyriaus vadovams.  Seminare yra derinama teorija su praktinėmis  užduotimis, vyksta diskusijos, seminaro dalyviai parengia savo įmonei  verslo modelio eskizą. Seminaras ypač efektyvus dalyvaujant keletui  atstovų iš vienos įmonės. Renginys jau sėkmingai vyko Vilniaus ir Kauno  technologijų parkuose. 


Seminaro trukmė – 8 ak. val. (10:00 – 16:30 val.).


Daugiau informacijos apie programą bei registracija (kviečiame formą užpildyti iki rugpjūčio 17 d.):


https://decreo.lt/verslo-modelis-vertes-pagrindu/. 


Apie lektorę. Lekt.  Inga Uus – seminarų ir praktinių mokymų vedėja, vadovų magistrantūros  lektorė, konsultantė strateginio valdymo ir strateginio marketingo  srityse, tyrinėtoja, vertinanti kūrybiškumą ir siekianti dauginti jo  apraiškas tiek versle, tiek kasdieniame gyvenime. Per 20 metų dėstymo ir  mokslo – tiriamojo darbo patirties keletoje Lietuvos ir užsienio  universitetų (KTU, LMTA, VDA, VU TVM), pelno ir nepelno (ypač kultūros  srities) organizacijų konsultavimo patirtis – per 25 metus. Būrys įmonių  konsultuotas strateginio marketingo, dalyvavimo parodose, strateginio  vystymo, vartotojų pažinimo, novacijų komercializavimo srityse.

Seritifikuota įvairių kūrybiško mąstymo instrumentų (de Bono, Design  Thinking, kt.) taikymo ekspertė, LEGO® Serious Play® koučerė.

 

icon-search icon-time icon location