Gegužės 19 d.


Vebinaras “Pan-European Clean Energy Transition: ways to strengthen transnational cooperation”

2022-01-19 10:00-12:00

Online

Europos Sąjunga yra užsibrėžusi Europos energetikos sistemos dekarbonizavimo iki 2050 metų tikslą. Ambicijų nestokojantis sprendimas atveria naujas galimybes ieškoti pažangių sprendimų, kurti ir diegti inovacijas tam pasitelkiant  tarpsektorinį bendradarbiavimą.

Tam, kad procesą lydėtų sėkmė, itin svarbus visų Europos šalių palaikymas bei įsitraukimas. Siekiant jį sustiprinti bei paskatinti tarptautinį bendradarbiavimą 2022 m. sausio 19 d. organizuojamas vebinaras “Pan-European Clean Energy Transition: ways to strengthen transnational cooperation”. Renginio metu vyksiančioje diskusijoje savo patirtimi bei įžvalgomis drauge su tarptautine auditorija pasidalinti pakviestas Klaipėdos mokslo ir technologijų parko, koordinuojančio Lietuvos jūrinio klasterio veiklą, plėtros vadovas Andrius Sutnikas. 

Renginio organizatoriai - Deep Geothermal Support Unit įgyvendinimo grupė, SUPEERA ir EERA (European Energy Research Alliance).

Tikslinė auditorija: EU13 šalių (Bulgarija, Kroatija, Kipras, Čekija, Estija, Vengrija, Latvija, Lietuva, Malta, Lenkija, Rumunija, Slovakija ir Slovėnija), o taip pat Graikijos ir Portugalijos atstovai, dirbantys akademinėse institucijose, atstovaujantys pramonei; politikos formuotojai, energetikos sektoriaus specialistai.

Registracija ČIA

Renginio dalyviai turės galimybę susipažinti su ES Plėtros iniciatyva, finansinės paramos mechanizmais, EERA organizacija ir jos veikla. Vebinare taip pat bus pristatytos sėkmės istorijos ir teigiami pokyčiai, pasiekti pasitelkiant tarpsektorinį bendradarbiavimą.
Programa parsisiuntimui

Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

icon-search icon-time icon location