Balandžio 22 d.


Switch! 2018 - moderniųjų technologijų ir verslumo renginys

2018-09-20 09:00-18:00

LITEXPO, Laisvės pr. 5, 04007 Vilnius, Lietuva

#Switch!  – ketvirtus metus iš eilės vykstantis didžiausias Baltijos regione  modernių technologijų ir verslumo renginys. Čia įkvepiančia patirtimi  dalinasi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai, startuolių  kūrėjai, vizionieriai, politikai.


#Switch! pagrindinis tikslas –  pasiekti, kad į Lietuvą ateitų pažangios idėjos, technologijos,  padėsiančios lietuviams kurti šiuolaikišką valstybę, gebančią konkuruoti  pasaulyje.

2018 m. rugsėjo 20d. renginio programos dalys:

#SWITCH!  ProfesionalaiVizionieriai, sėkmingiausių skaitmeninio verslo kompanijų  vadovai, aukšto lygmens ES bei Lietuvos ekspertai apžvelgia Europos ir  pasaulio IRT tendencijas (#fintech, #blockchain #ICO, #cybersecurity, #bigdata, #artificialintelligence #GDPR #onlineplatforms).

#SWITCH!  Švietimas - NEMOKAMA renginio dalis, kur verslo įmonių vadovai,  mokytojai, švietimo bendruomenės kviečiami dalyvauti specialiai jiems  rengiamoje dalyje apie valstybės ir verslo investicijos ugdant  perspektyvius darbuotojus skaitmeniniame amžiuje. Bus pristatomos  įdomiausios technologinio švietimo idėjos ir jų integracija švietimo  sistemoje.

#SWITCH! jaunimo programa – atvira ir NEMOKAMA.  Renginyje pasitiks įkvepiančios istorijos, padrąsinimas sieti savo  ateitį su skaitmeniniu pasauliu, išgirsi stulbinančių sėkmės istorijų, o  gal ir apsispręsi, ką norėsi mokytis toliau baigęs mokyklą.

#SWITCH!  Mokslo mugėje universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus  ugdymo atstovai iš visos Lietuvos pristatys su technologijomis ar  verslumu susijusias studijų programas. Šia muge norime atkreipti  moksleivių dėmesį į darbo rinkoje itin paklausias technologijų  specialybes ir išsklaidyti stereotipus, kad šio tipo profesija yra  skirta tik siauram ratui jaunuolių.

#SWITCH! technologijų erdvė,  kurioje dalyviai praktiškai išbando technologijas bei inovacijas. Šiais  metais bus galimybė išmokti skraidinti droną, išbandyti parasparnio  simuliatorių, technologijų pabėgimo kambarį, 3D spausdintuvą,  sudalyvauti robotų kovose.

#SWITCH! Hakatonas Programuotojai,  dizaineriai, produktų bei verslo vystytojai, e-verslo entuziastai  dalinasi savo idėjomis, buriasi į komandas ir 2 dienas kuria naujus  e-verslus blockchain srityje.

Įėjimas į #SWITCH! profesionalų programą - mokamas. Bilietus galite įsigyti čia: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/switch-profesionalu-programa-252453/ 

Sekite naujienas www.switchit.lt

icon-search icon-time icon location