Rugpjūčio 20 d.


Socialinės inovacijos – verslui ir visuomenei

2018-12-13 09:30-16:30

KTU Santakos Slėnis K. Baršausko g. 59, 51423 Kaunas

Renginio metu turėsite puikią galimybę daugiau sužinoti apie patį  socialinį verslą bei išgirsti socialinių verslų sėkmės istorijų.

Renginyje  plačiau bus apžvelgiamos visuomenei, miestui ir medicinos sektoriams  skirtos socialinės inovacijos, kurias pristatys ne tik Lietuvos  pranešėjai, bet ir svečias iš užsienio Fionn Dobbin. Šiuo metu Latvijoje  gyvenantis airių kilmės žinomiausio socialinio verslo Baltijos šalyse  „Mammu“ įkūrėjas pasidalins įžvalgomis bei patirtimi kaip kurti ir  plėtoti socialinį verslą tarptautiniu mastu.

Renginio moderatorė  Simona Simulytė pristatys pirmąją tarptautinę socialinių inovacijų ir  verslumo programą „ChangeMakers‘ON“. Ši programa vienija įvairių sričių  specialistus, kurie suvienija jėgas kurdami ir vystydami socialines  inovacijas.

Taip pat „Women Go Tech“ programos vadovė Diana Česonytė  apžvelgs pirmąją mentorystės ir konsultacijų programą Lietuvoje, skirta  merginoms ir moterims, siekiančioms karjeros technologijų sektoriuje.

Daugiau apie renginį ir registracija į renginį čia: https://mita.lrv.lt/lt/renginiai/socialines-inovacijos-verslui-ir-visuomenei.

icon-search icon-time icon location