Liepos 09 d.


„Shaping the Future“ hakatonas

2019-11-13 08:30-21:00

Ryukhina Ulitsa, 9а, Sankt-Peterburg

Kultūra ir kūrybiškumas, tai varomoji regioninio ir tarptautinio darnaus vystymosi jėga. Jei jaučiate aistrą, pasaulį paversti geresniu įgyvendinant novatoriškas idėjas, kviečiame prisijungti prie kūrybinių ir kultūros industrijų hakatono „Shaping the Future“, kuris vyks Sankt Peterburge 13 d. Lapkričio mėn., Ir kartu kurti tvaresnę ateitį.

Pagrindinė hakatono tema yra tvarumas, daugiausia dėmesio skiriant idėjoms, kurios padeda mums patenkinti dabarties poreikius nepakenkiant mūsų ateičiai. Vienos dienos hakatono metu, dalyviai sieks sukurti praktinius sprendimus, kurie spręs realias problemas kūrybiškai, plėtodami projektus šiuose trijuose sektoriuose: gyvenamieji miestai, žiedinė ekonomika ir įvairovė.

Dalyvavimas nemokamas, visiems priimtiems dalyviams garantuojamas nemokamas apgyvendinimas ir viza. Organizatoriai vykdo skrydžius iš NDPC partnerių (Danijos, Estijos, Suomijos, Islandijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Lenkijos, Rusijos ar Švedijos) gyventojų.

Kūrybinių ir kultūros industrijų hakatoną „Shape the Future“ organizuoja Rusijos kultūros ministerija kartu su Šiaurės dimensijos kultūros partnerystės programa (NDPC).

Daugiau informacijos ir registraciją rasite čia.

Registracija vyksta iki spalio 25 d.

icon-search icon-time icon location