Rugpjūčio 20 d.


SEO Optimizavimas (II dalis). Vidinis optimizavimas

2018-02-27 10:00-12:00

ŠMTP, J. Galvydžio g. 3, 101 salė, Vilnius.

Vasario  mėn. 27 d., 10.00 val. ryto VšĮ „Šiaurės miestelio technologijų parkas“  kviečia į nemokamą seminarą „SEO Optimizavimas (II dalis). Vidinis  optimizavimas”“. Tai yra antras seminaras iš trijų seminarų ciklo,  orientuotas į pradedančiuosius, t. y. skirtas visiems, kas domisi  interneto svetainės optimizavimo galimybėmis - verslininkams, įmonių  vadovams, rinkodaros skyrių vadovams.
Seminaro metu susipažinsite su vidinio svetainės optimizavimo pagrindais. Dalyviai galės pateikti svetainės analizę gyvai.

Temos:
•Vidinis svetainių optimizavimas
•Pritaikymas mobiliesiems
•Greičio optimizavimas
•Turinio optimizavimas
•Atsakymai į klausimus
•Tinklapių nagrinėjimas gyvai

Seminaro tikslas - supažindinti B2B ir B2C verslo atstovus su pagrindiniais Google paieškos sistemos veikimo  principais ir išsklaidyti klaidinančius mitus/nuomones apie SEO.  Seminaro pabaigoje kiekvienas norintis, gaus atsakymus į klausimus apie  savo interneto svetainės optimizavimo galimybes.

Pranešėjas:  Patyręs SEO specialistas bei sėkmingai veikiančios internetinės  rinkodaros agentūros BCON.LT įkūrėjas Vladimir Malykh. Pagrindinė  veikla: SEO optimizavimas, konsultacijos verslui, konversijų didinimas,  online ir offline pardavimų plėtra. Veiklą pradėjęs 2011 metais,  Vladimiras patirties semiasi dirbdamas ne tik Lietuvoje, bet ir  Vokietijos, Ukrainos ir Baltarusijos rinkose.

Seminaro data: 2018 m. vasario 27 d. (antradienį).
Seminaro pradžia: 10 val.
Trukmė: ~2 val.
Vieta: J. Galvydžio g. 3, 101 salė, Vilnius.

 Kadangi vietų skaičius ribotas, prašome registruotis el.p.  rasa.makaveckiene@smtp.lt (nuorodykite dalyvio vardą, pavardę, įmonės  pavadinimą bei el.p.).

icon-search icon-time icon location