Rugpjūčio 20 d.


SEO ir Struktūrizuoti duomenys

2018-04-17 10:00-11:00

J. Galvydžio g. 3, 101 salė, Vilnius, Lietuva

Balandžio  mėn. 17 d., 10.00 val. ryto VšĮ „Šiaurės miestelio technologijų parkas“  kviečia į nemokamą seminarą “SEO ir Struktūrizuoti duomenys. Kaip  išsiskirti paieškos sistemoje”.

Šis seminaras yra orientuotas į  pradedančiuosius, t.y. skirtas visiems, kas domisi interneto svetainės  optimizavimo galimybėmis – verslininkams, įmonių vadovams, rinkodaros  skyrių vadovams.

Seminaro metu susipažinsite su struktūrizuotų  duomenų bei mikroformatų pagrindais ir kokią įtaką tai gali daryti jūsų  svetainei.

Temos:
- Mikroformatai ir jų privalumai
- Populiariausia mikroformato rūšis “Schema”
- Mikroformatų naudojimo pavyzdžiai
- Kita svarbiausia informacija apie mikroformatus

Seminaro tikslas – supažindinti verslo atstovus su pagrindiniais  mikroformatų privalumais ir padėti išsiaiškinti, dėl kokios priežasties  toks svetainės struktūrizavimas gali būti naudingas. Seminaro pabaigoje  kiekvienas norintis, gaus atsakymus į klausimus apie savo interneto  svetainės optimizavimo galimybes.

Pranešėjas: Patyręs SEO  specialistas bei sėkmingai veikiančios internetinės rinkodaros agentūros  BCON.LT įkūrėjas Vladimir Malykh.Pagrindinė veikla: SEO optimizavimas,  konsultacijos verslui, konversijų didinimas, online ir offline pardavimų  plėtra. Veiklą pradėjęs 2011 metais, Vladimiras patirties semiasi  dirbdamas ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijos, Ukrainos ir Baltarusijos  rinkose.

Seminaro data: 2018 m. Balandžio 17 d. (antradienį).
Seminaro pradžia: 10.00 val.
Trukmė: ~1 val.
Vieta: J. Galvydžio g. 3, Vilnius, 101  salė

 Kadangi vietų skaičius ribotas, prašome registruotis el.p.  rasa.makaveckiene@smtp.lt (nuorodykite dalyvio vardą, pavardę, įmonės  pavadinimą bei el.p.)

icon-search icon-time icon location