Birželio 16 d.


Seminaras „Pokyčius ir socialines inovacijas kuriantys verslai"

2023-09-27 10:00-11:30

Online

Lietuvos inovacijų centras kartu su Lietuvos socialinio verslo asociacija kviečia jus į seminarų ciklą apie pokyčius ir socialines inovacijas kuriančius verslus.

Seminarų ciklas skirtas verslo paramos organizacijoms – agentūroms, verslo, technologijų ir inovacijų centrams ir pan. Šis renginys suteiks dalyviams žinių, strategijų ir įrankių, leidžiančių veiksmingai įsitraukti į socialinių inovacijų iniciatyvas ir paremti jas verslo aplinkoje.

Renginių metu galėsite susitikti su panašiai mąstančiais specialistais, potencialiais partneriais ir socialiniais inovatoriais, sukurdami platformą tolimesnėms prasmingoms partnerystėms ir bendradarbiavimui. Po mokymų būsite susipažinę su veiksmingomis strategijomis ir įrankiais, kuriuos galėsite nedelsiant įgyvendinti, kad padidintumėte savo organizacijos paramą socialinėms naujovėms.

Renginiuose taip pat laukiami ir socialiniai verslininkai bei inovatoriai ar ketinantys pradėti tokią veiklą – tai bus puiki proga susipažinti su verslą/inovacijas/technologiją remiančių centrų atstovais jūsų veiklos pradžiai/plėtrai.

Pirmasis seminaras įvyks rugsėjo 27 d. nuotoliniu būdu. Renginio trukmė – 1,5 val.

Tolimesni seminarai vyks spalio 26 d. 9.00-16.00 val. (kontaktinis) ir lapkričio 9 d. 10.00 – 11.30 val. (virtualus). Daugiau informacijos jau netrukus!

Registracija

Daugiau informacijos

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras

icon-search icon-time icon location