Rugpjūčio 20 d.


Pasąmoninių programų įtaka verslo rezultatams

2018-02-13 10:00-12:30

ŠMTP, J. Galvydžio g. 3, Vilnius, 101 salė .

Tai  pirmasis tokio pobūdžio seminaras Lietuvoje. Iki šiol ši tema nebuvo  liečiama ir nagrinėjama, nors čia slypi daug raktų į bet kurios įmonės  verslo sėkmę. Seminaro dalyviai bus supažindinti su pasąmonės  programomis ir jų įtaka viskam, kuo mes užsiimam. Jie turės galimybę  pažvelgti į save tokiu kampu, kokiu dar niekados į save nežvelgė. Atras  naujas savo komforto ribas ir supras, kaip jos gali būti plečiamos.
Seminare apie 80% laiko bus skirta praktikai. Dalyviai patys testuos  savo ir kitų pasąmonės programas. Galiausiai, dirbdami porose, seminaro  dalyviai transformuos vieną pasirinktą pasąmonės programą.

Apie lektorių
Vladas Sapranavičius yra sertifikuotas koučeris, dirbantis su klientų pasąmonės programomis. Padeda verslininkams, vadovams spręsti jų pasąmonės programas ir per tai siekti naujų asmeninių ir verslo aukštumų.
 Vladas turi 9 metus verslo konsultavimo patirties, 8 metus veda  seminarus, dėsto Vilniaus universitete, pats ir su partneriais valdo  keletą verslų Lietuvoje ir užsienyje.
Lektorius daug keliauja po pasaulį bei skatina keliauti kitus, plėsti akiratį.

 Kadangi vietų skaičius ribotas, prašome registruotis el.p.  rasa.makaveckiene@smtp.lt (nurodykite dalyvio vardą, pavardę, įmonės  pavadinimą bei el.p.).

icon-search icon-time icon location