Rugpjūčio 05 d.


Konferencija „Sumani pramonė: iššūkiai ir ateities perspektyvos“

2019-09-17 09:30-17:30

Courtyard by Marriott Vilnius City Center, Rinktinės g. 3, Vilnius

Šiemet Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia nusikelti į sumanios pramonės ateitį. Rugsėjo 17 d. Vilniuje įvyksiančioje konferencijoje „Sumani pramonė: iššūkiai ir ateities perspektyvos“ dalyviai susipažins su skaitmeninėmis naujienomis pramonės verslui, bus pristatyta ir Lietuvos pramonės skaitmeninimo strategija.

Tai išskirtinė galimybė pramonės įmonių atstovams atsidurti naujausių įvykių sūkuryje ir vienoje vietoje išgirsti ekspertų įžvalgas. Jie ne tik pasakos apie naujausias skaitmenines tendencijas, bet ir kvies kartu diskutuoti. Bus keliami klausimai, su kokiomis problemomis susiduria Lietuvos pramonės įmonės ir kokių veiksmų jau imtasi, skatinant verslą aktyviau domėtis bei diegti skaitmenines technologijas. Šie žingsniai itin svarbūs siekiant didinti aukštos pridėtinės vertės produktų gamybą.

Konferencijos metu organizatoriai kvies iš arti prisiliesti ir prie skaitmeninių technologijų, o diskusijos su išmaniųjų technologijų profesionalais galbūt netgi pasufleruos idėją skaitmenizuoti ir savo verslo bei gamybos procesus.

Šiandien ateitis kaip niekada yra arti dabarties. O naujai pritaikomos skaitmeninės technologijos leidžia lengviau ir greičiau valdyti įvairias sąnaudas. Konferencijoje naudingų žinių atras kiekvienas, tačiau ypač laukiamos inovatyvių idėjų turinčios pramonės įmonės. Taip pat tų įmonių atstovai, kurie planuoja vykdyti veiklą sumanios specializacijos kryptimis.

Registracija.

Renginys organizuojamas pagal projektą „Sumanios specializacijos MTEP  rezultatų diegimo, skaitmeninant gamybos procesus, pramonės įmonėse fasilitavimas (Smart InoTechpramonei)“, kuris yra finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Projekto tikslas – skatinti Lietuvos pramonės įmones absorbuoti (diegti) MTEP rezultatus. Sumanios specializacijos srityje, skaitmeninant gamybos procesus, siekiant  didinti aukštos pridėtinės vertės produktų gamybos mastą. Projektą vykdo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kartu su Lietuvos inovacijų centru.

Daugiau informacijos

icon-search icon-time icon location