Rugsėjo 29 d.


Konferencija „EKSPORTO KODAS. Kai taisyklės keičiasi“

2021-10-15 12:00-16:30

Žalgirio arenos amfiteatras ir tiesioginė transliacija ZOOM platformoje

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei rūmuose veikiantys Enterprise Europe Network ir Eksportuotojų klubas jau ketvirtą kartą, parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ metu, organizuoja eksporto konferenciją ir kviečia įmonių vadovus, eksporto, pardavimų, marketingo vadovus ir specialistus bei visus besidominčius eksportu dalyvauti konferencijoje.

Eksporto kodas – tai išskirtinė galimybė išgirsti profesionalus – praktikus, kurie dalinasi savo patirtimi ir patarimais. Šiemet kalbėsime apie tai, kaip eksportuojančioms įmonėms sekėsi dirbti pastaraisiais metais kai 'žaidimo taisyklės keitėsi', kaip pavyko prisitaikyti prie naujų aplinkybių, kokie sprendimai padėjo išsaugoti įmonės stabilumą, o gal net atvėrė naujas nišas ir eksporto rinkas.


Data: 2021 m. spalio 15 d.

Vieta: Žalgirio arenos amfiteatras ir tiesioginė transliacija ZOOM platformoje

Laikas: 12.00 – 16.30


Daugiau informacijos apie renginio pranešimus ir pranešėjus rasite PROGRAMOJE.

Renginys nemokamas, tačiau išankstinė registracija būtina. Registruotis galite čia: https://bit.ly/3Beud53

 

Registruojantis į renginį nurodykite ar planuojate dalyvauti konferencijoje Žalgirio arenos amfiteatre (išskirtinė galimybė KPPAR bei Eksportuotojų klubo nariams) ar stebėti ZOOM transliaciją internetu. Užsiregistravusiems prieš renginį bus atsiųstas laiškas su detalesne informacija.


Svarbi informacija dėl COVID-19:

DĖMESIO! Dalyvavimas gyvai galimas tik su galimybių pasais. Visi dalyviai renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Šaltinis: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

icon-search icon-time icon location