Gruodžio 07 d.


Kalėdinis Baltijos klasterių forumas 2021

2021-12-09 15:19-15:19

LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) ir ONLINE

Baltijos šalių klasterių bendruomenę ir visus, besidominčius klasterių veikla ir jos galimybėmis, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) gruodžio 9 d. kviečia į tradicinį Kalėdinį Baltijos klasterių forumą.

Šių metų renginio tema: adaptacija prie vykstančių pokyčių ir persitvarkymas sėkmei. Informacinio renginio metu sužinosite Lietuvos ir Europos klasterių ekosistemos naujienas bei klasterių politikos aktualijas. Programa bus paskelbta netrukus.

Renginys vyks hibridiniu būdu. Dalyvaujantiems kontaktiniu būdu Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) reikalingas Galimybių pasas.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!


Renginys „Kalėdinis Baltijos klasterių forumas 2021“ – viena iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) koordinuojamo projekto „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra (InoLink)“ veiklų. Projektas skatina įmonių jungimąsi į klasterius, didina klasterių brandą, skatina augimą ir tarptautinį bendradarbiavimą. Projekto partneris – Lietuvos inovacijų centras (LIC). Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Šaltinis: KlasterLT

icon-search icon-time icon location