Balandžio 22 d.


„Inovacijų dėžutės“ pelno mokesčio lengvata

2018-11-15 09:00-10:30

ŠMTP, J. Galvydžio g. 3, Vilnius, 101 salė.

Lapkričio mėn. 15 d., 9.00 val. VšĮ „Šiaurės miestelio  technologijų parke” vyks nemokamas seminaras - „Inovacijų dėžutės“ pelno  mokesčio lengvata.


Šiemet Lietuvoje buvo įteisinta tarptautiniu  mastu populiarėjanti „Inovacijų dėžutės“ mokestinė lengvata (angl. „IP  Box“), kuri inovacijas kuriančiam verslui suteikia galimybę ženkliai  sumažinti mokėtiną pelno mokestį. Lengvata taikoma pelnui iš programinės  įrangos produktų ir patentais apsaugotų sprendimų panaudojimo.

Mokesčių  konsultacijų studija „Inogama“ ir teisės bei intelektinės nuosavybės  biuras „AAA Law“ kviečia Jus į renginį/ seminarą, kurio metu:

-Apžvelgsime galiojančią pelno mokesčio lengvatų inovatyviam verslui sistemą, galimybes ir taikymo praktiką;

-Pristatysime naująją „Inovacijų dėžutės“ lengvatą, jos naudą ir taikymo sąlygas;

-Paaiškinsime patentavimo proceso principus, siekiant atitikti „Inovacijų dėžutės“ reikalavimus.

PRANEŠĖJAI:

-       Saulius Bytautas, mokesčių patarėjas | Inogama, UAB

Specializuojasi  pelno mokesčio lengvatų, ypač MTEP lengvatos, taikymo srityje.  Konsultuoja inovacijas kuriančias įmones – IT, gamybos, paslaugų –  mokesčių lengvatų klausimais, bendradarbiauja su mokslo ir studijų  institucijomis, atstovauja klientus valstybės institucijose. Įgyvendino  daugiau kaip 100 MTEP veiklų dokumentavimo projektų.

-        Aušra Pakėnienė ir Jurga Petniūnaitė, patentinės patikėtinės | advokatų kontora „AAA Law“

Turi  daugiau kaip 20 metų darbo patirtį prekių ženklų registravimo, išradimų  patentavimo ir patentų apsaugos srityje. Konsultuoja Lietuvos ir  užsienio įmones intelektinės nuosavybės apsaugos portfelio formavimo ir  strategijos klausimais, rengia ir teikia patentines paraiškas Lietuvos  valstybiniam patentų biurui (VPB), Europos patentų tarnybai (EPT) bei  Pasaulio Intelektinės Nuosavybės organizacijai (PINO), atstovauja prekių  ženklų ir patentų ginčuose.


Seminaro data: 2018 m. lapkričio mėn. 15 d., (ketvirtadienis).

Seminaro pradžia: 9.00 val.

Trukmė: ~ 1,5 val.

Vieta: J. Galvydžio g. 3, Vilnius, 101 salė.


Prašome registruotis el.p. info@smtp.lt (nurodykite dalyvio vardą, pavardę, įmonės pavadinimą bei el.p.).

icon-search icon-time icon location