Rugsėjo 24 d.


Industry 4.0: skaitmenizacija, biotechnologijos ir investicijos

2018-02-23 10:00-13:30

Linkmenų g. 28, LT-08217 Vilnius, Lithuania

Norite padidinti savo konkurencinį pranašumą regioninėse ir tarptautinėse rinkose? Siekiate skaitmeninių transformacijų ir norite kurti inovatyvius produktus bei paslaugas?

 

Kviečiame į renginį „Partnerystė ketvirtojoje pramonės revoliucijoje: skaitmenizacijos, biotechnologijų ir investicijų sąlyčio beieškant“.

 

Ketvirtoji pramonės revoliucija veržiasi į Lietuvą. Ji palies ne tik gamybos procesus, bet ir kitas visuomenės gyvenimo sritis, todėl svarbu neatsilikti nuo Europos tendencijų ir progresui suvienyti valdžios, ir verslo, ir švietimo atstovus.

 

Ūkio viceministras Gintaras Vilda pristatys pramonės skaitmeninimo iššūkius ir galimybes Lietuvos įmonėms, o Lietuvos inovacijų centro Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas dr. Artūras Jakubavičius supažindins su priemone „Pramonės skaitmenizavimas LT“.

MITA MTEPI ir tarptautinio bendradarbiavimo sk. vyr. specialistė Daiva Keršienė pristatys verslo galimybes tarptautinėse programose.

 

Daiktų internetas, 5G mobiliojo interneto ryšys, debesų kompiuterija, 3D spausdinimas, robotai nebėra ateitis. Tai – dabartis, kurią vis dar turime pasivyti kartu mąstydami ir apie ateities technologinius sprendimus.


Renginio programa

10.00 – 10.20

Dalyvių registracija

10.20 – 10.50

Pramonės skaitmeninimas: iššūkiai ir galimybės Lietuvos įmonėms
Gintaras Vilda, Viceministras, Ūkio ministerija

10.50 – 11.30

Pramonės skaitmenizavimo link: Mokesčių optimizavimas ir investicijų pritraukimas 
Artūras Jakubavičius, VšĮ Lietuvos inovacijų centras inovacijų paslaugų departamento vadovas

11.30 – 11.45

Sėkmės istorija, UAB BRD
Pranešėjas: bus patikslinta

11.45 – 12.00

Sėkmės istorija, Įmonės pavyzdys
Pranešėjas: derinama

12.00 – 12.20

Įmonių skaitmeninė transformacija „Industry 4.0“ – nuo ko pradėti?
VšĮ Intechcentras

12.20 – 12.40

MTEPI finansavimo instrumentai, skatinantys biotechnologijų ir skaitmenizacijos projektų įgyvendinimą Lietuvoje
Pranešėjas: Daiva Keršienė, MITA

12.40 – 13.00

Kavos pertraukėlė

13.00 – 14.30

Kontaktų užmezgimo renginys
Renginio tikslas – paskatinti partnerystę bei identifikuoti bendras mokslo-verslo, verslo-verslo, mokslo-verslo-valdžios galimas vystyti iniciatyvas ir projektus žiedinės ekonomikos kontekste. 

 

Renginio tikslas – paskatinti partnerystę bei identifikuoti bendras mokslo-verslo, verslo-verslo, mokslo-verslo-valdžios iniciatyvas bei projektus bio, žiedinės ir skaitmeninės ekonomikos kontekste. Renginio metu bus dalinamasi įžvalgomis ir patirtimi apie pramonės skaitmenizavimą, pristatomos įmonių sėkmės istorijos bei MTEPI finansavimo instrumentai, skatinantys biotechnologijų ir skaitmenizacijos projektų įgyvendinimą Lietuvoje. Renginyje bus kontaktų mugė.

 

Renginys vyks vasario 23 d. 10:00 – 14:30 val. LinkMenų fabrike, Linkmenų g. 28

 

Renginys nemokamas, tačiau dėl riboto dalyvių skaičiaus registracija būtina. 

 

Renginį organizuoja Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), Lietuvos inovacijų centras (LIC) ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU).

 

Iki susitikimo renginyje!

icon-search icon-time icon location