Rugpjūčio 11 d.


Game Wave Festival

2022-09-27 - 02

Tallink Spa & Conference Hotel, Sadama 11a, Talinas, Estija

„Game Wave Festival“ – tai verslo, švietimo ir pramogų renginys žaidimų industrijos profesionalams ir megėjams, vykstantis antrus metus iš eilės rugsėjo 27 – spalio 2 dienomis Taline, Estijoje.

„Festivalis „Game Wave Festival“ – tai išraiškingas būdas pasidžiaugti šlovingu žaidimų kūrimo paveldu, kultūra ir tradicijomis, susitikti su naujais ir jau pažįstamais veidais bei smagiai praleisti laiką. Tai net tik profesionalus renginys, skirtas rimtiems dalykiniams pokalbiams bet tuo pačiu dalyviai turi galimybę bendrauti tarpusavyje ir dalintis idėjomis jaukioje atmosferoje. Džiaugiamės galėdami pasveikinti jus visus 2-ąjame „Game Wave Festival“ renginyje!” — Ints Viksna, Latvijos technologijų centro valdybos pirmininkas.

Pirmosios trys renginio dienos yra skirtos „Game Jam” dirbtuvėms.

Įspūdingosios „Game Jam” dirbtuvės vyks rugsėjo 27-29 d. Jų metu komandos turės pakankamai laiko tobulinti savo žaidimus, dalyvaudamos seminaruose ir patariamos žaidimų kūrėjų ekspertų. Dirbtuvių laimėtojai bus paskelbti 6-ąją „Game Wave Festival“ dieną.

Pagrindinis renginys ir „B2Match“ platforma (rugsėjo 30 d. - spalio 2 d.)

  • Pagrindinis renginys: konferencija, seminarai, ekspozicija, „pitching” konkursai, verslo susitikimai ir „Game Jam“ pristatymas.
  • Konferencija ir interaktyvūs renginiai suskirstyti į 5 grupes: Bendra, Menas (vaizdinis, garsinis, haptika), „Unreal Engine“, XR ir Stalo Žaidimai.
  • „Tallink“ bare „Fidel“ bus privati verslo zona verslo bilietų turėtojams, iš kurios atsiveria gražus vaizdas į senamiestį.
  • Susitikimų ir renginių valdymo platforma „B2Match“ yra prieinama visiems dalyviams visas 6-ias dienas. Užsiregistravę „B2Match“ platformoje nariai galės dalyvauti tiek gyvai, tiek internetu. 

Trys ypatingi vakarėliai

  • Verslo vakarėlyje (rugsėjo 29 d.) galės dalyvauti tik organizatoriai, pranešėjai, partneriai ir verslo bilietų turėtojai.
  • Baseino vakarėlyje (rugsėjo 30 d.) galės dalyvauti tik organizatoriai, pranešėjai, partneriai, verslo bilietų turėtojai ir baseino vakarėlio bilietų turėtojai. Šiame vakarėlyje bus pirtis, ramesnė zona prie baro, baseino zona ir kubilai.
  • „Afterparty“ (spalio 1 d.) galės dalyvauti beveik visi (išskyrus studentų bilietų turėtojus). Jame bus vaišių stalas ir ramesnė erdvė dalykiniams pokalbiams.

3 dienų žaidimų, meno, technologijų ir švietimo paroda

Paroda bus įdomi visiems, kurie domisi profesionaliais ar megėjiškais žaidimais, menu, technologijomis ir švietimu. 

Sekite „Game Wave Festival“ socialinius tinklus: Facebook, Twitter, LinkedIn ir YouTube.

Papildomą informaciją ir registraciją rasite: https://www.gamewave.eu/

icon-search icon-time icon location