Gegužės 30 d.


Forumas. Investicijos geopolitinės sumaišties metu: pavojai ir galimybės

2022-05-25 09:30-13:30

VU Šiaulių akademijos Biblioteka, Vytauto g. 84, Šiauliai

Forume vyksiančių diskusijų ir pranešimų metu bus kalbama apie svarbiausias šiandienos aktualijas: nuo Lietuvos ekonomikos raidos ir smulkaus bei vidutinio verslo finansavimo iki naujosios mokslo plėtros programos ir ES investicijų regionuose.

Programa: 

9.30 Registracija.

10.00 Sveikinimai.

10.10 Lietuvos ekonomikos raida, perspektyvos ir iššūkiai. Justina Zajankauskaitė, Lietuvos banko Ekonomikos departamento ekonomistė. 

10.40 Smulkaus ir vidutinio verslo finansavimas alternatyvių finansuotojų akimis. Algirdas Gutauskas, „Faktoro“ direktorius.

11.10 Mokslo plėtros programa 2021–2030 m. Iniciatyvos mokslo ir verslo bendradarbiavimui skatinti. Zita Duchovskienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Technologijų ir inovacijų skyriaus vedėja.

11.40 Kavos pertrauka

12.10 Viešosios paramos galimybės: kaip į šį traukinį suspėti regionų verslams? dr. Artūras Jakubavičius, Lietuvos inovacijų centro Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas.

12.40 Diskusija. Europos Sąjungos investicijos regionuose: kaip pasiekti proveržį? Dalyvauja dr. Kristina Matuzevičiūtė-Balčiūnienė, VU Šiaulių akademijos Regionų plėtros instituto docentė, Lina Mockutė, Akmenės LEZ direktorė, Raminta Pranskūnienė, „Laurema“administracijos vadovė, Vytis Lembutis, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas, Vytautas Simelis, Radviliškio r. meras, Vitalijus Gailius, Joniškio r. meras. 

13.30 Forumo pabaiga

Organizatoriai: Lietuvos inovacijų centras, IQ.The Economist žurnalas.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija.

Registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlyiSc1PlOGa0wdIzX5B3zH6rXNCpRkONRiugNUtcbeDjo2Q/viewform

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras

icon-search icon-time icon location