Liepos 23 d.


Finansavimo alternatyvos verslo pradžiai ir plėtrai

2018-02-22 09:30-11:00

Work'inn, Saulėtekio al. 15, Vilnius, 1 aukštas

Saulėtekio  slėnio mokslo ir technologijų parko organizuojamų verslo pusryčių metu  Inga Beiliūnienė - INVEGA Priemonių valdymo skyriaus vadovė -  supažindins su finansavimo alternatyvomis verslo pradžiai ir plėtrai:  INVEGOS teikiamomis paskolų ir lizingo garantijomis, lengvatinėmis  paskolomis, rizikos kapitalo ir visuotinių dotacijų priemonėmis.  Renginio metu Inga atsakys į jums rūpimus verslo finansavimo klausimus.

Inga Beiliūnienė turi 7 metų darbo patirtį nacionalinėje ir  tarptautinėje finansų įstaigose, taip pat daugiau nei 15 metų patirtį  finansinių priemonių smulkiajam ir vidutiniam verslui kūrimo bei  įgyvendinimo srityje. Šiuo metu I. Beiliūnienė vadovauja INVEGOS  skyriui, kuris dirba su verslui skirtomis finansinėmis ir visuotinės  dotacijos priemonėmis, finansuojamomis tiek Europos Sąjungos  struktūrinių fondų, tiek nacionalinėmis lėšomis.


Verslo pusryčiai vyks Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendradarbystės erdvėje Work'inn (Saulėtekio al. 15, 1 aukštas).

Renginio dalyvius vaišinsime kava, arbata ir užkandžiais!

Renginys nemokamas, bet būtina registracija.


Daugiau informacijos: info@ssmtp.lt. 

icon-search icon-time icon location