Rugsėjo 19 d.


Cleantech Conference Vilnius

2019-04-16 10:00-16:00

MKIC Vilniaus universiteto biblioteka Saulėtekio al. 5, Vilnius

Pirmą kartą Lietuvoje - švariųjų technologijų konferencija „Cleantech Conference Vilnius“! Renginio metu bus akcentuojamos švariųjų technologijų sektoriaus naujovės, tendencijos ir iššūkiai.

Renginys pasiūlys ne tik plačią programą, bet ir sukurs išskirtinę galimybę lengvai užmegzti naujus verslo ryšius bei rasti potencialius partnerius ateities projektams. „Cleantech Conference Vilnius“ sukurs unikalią erdvę sutikti bendraminčius, pasidalinti sėkmės istorijomis bei ateities planais. Renginyje galite tikėtis sutikti aukšto lygio įmonių atstovus, investuotojus, startuolius, veikiančius įvairiuose sektoriuose. Konferencijoje bus pristatytos finansavimo galimybės, kuriomis gali pasinaudoti švariasias technologijas kuriančios įmonės.

Įpatingas renginio svečias - Ron Bloemers! Ron yra sukaupęs 25 metų patirtį švariųjų technologijų bei atsinaujinančių išteklių industrijoje, pradedant darbu su ankstyvos stadijos startuoliais, baigiant vadovavimu aukščiausio lygio tarptautinėse įmonėse. Ron yra „Start-U-up“, privataus Amsterdame veikiančio švariųjų technologijų verslo akseleratoriaus, įkūrėjas ir vadovaujantis partneris. Jis dažnai konsultuoja ir moko įmonių vadovus, startuolių konsultantus ir pačius startuolius visoje Europoje bei už jos ribų.

Konferencijos metu vyks ir specializuota švariųjų technologijų mugė, kurioje bus pristatomi su švariosiomis technologijomis susiję projektai, produktai ir paslaugos.

Programa ir registracija į renginį - jau netrukus! Renginys nemokamas.

Konferenciją organizuoja Lietuvos švariųjų technologijų klasteris ir MITA - Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra.

icon-search icon-time icon location