Gegužės 22 d.


Baltijos klasterių forumas 2019

2019-03-19 08:00-18:00

K. Donelaicio str. 27, 44240 Kaunas

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia visus, besidominčius klasteriais ir norinčius daugiau sužinoti apie tarptautinių partnerysčių kūrimą Baltijos regione, į 2-ąją konferenciją-kontaktų mugę „Baltijos klasterių forumą 2019”.

Naudingi pranešimai

„Baltijos klasterių forumo 2019” konferencijos metu bus aptariamas vienas iš svarbiausių ateities klasterių augimą ir sėkmę užtikrinančių elementų – inovacijos. Vietos ir užsienio ekspertai kalbės apie tarptautinio ir tarpsektorinio bendradarbiavimo svarbą inovacijų procese bei pasidalins gerąja patirtimi, kaip užkurti ir palaikyti inovacijų variklį klasteryje.

Tarptautinė partnerių paieškos sesija

Forumo metu organizuojama kontaktų mugė pakvies dalyvauti C2C (partnerių paieška klasteris-klasteris) ir B2C (partnerių paieška įmonė-klasteris) sesijose bei susirasti naujų partnerių inovacijų kūrimui, pasikeisti patirtimi ir įžvalgomis. Praėjusiais metais „Baltijos klasterių forumas“ pritraukė daugiau nei 200 dalyvių iš 7 šalių. Šiemet renginys oficialiai įtrauktas į ES Klasterių savaitės renginių ciklą, tad tikimasi sulaukti dar daugiau užsienio svečių.

Renginio kalba – anglų.

Registracija

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija dėl riboto vietų skaičiaus. Užsiregistravusius dalyvius kviečiame apsilankyti renginio partnerių paieškos platformoje, susikurti savo paskyrą ir susidaryti individualią susitikimų darbotvarkę.

Detali programa bus paskelbta jau netrukus, o naujienas galite sekti Facebook puslapyje bei klaster.lt svetainėje!

ES klasterių savaitė ir Baltijos klasterių forumas

Europos komisijos 2018 m. inicijuota ES Klasterių savaitės iniciatyva siekiama paskatinti Europos šalių atstovų dalyvavimą klasterių renginiuose ir informuoti apie klasterių vaidmenį plėtojant MVĮ, transformuojant pramonę ir vystant regiono ekonomiką. Iniciatyva turėtų pagelbėti suinteresuotoms šalims sužinoti apie organizuojamus renginius ES, paskatinti juose dalyvauti ir užmegzti kontaktus su bendraminčiais. ES Klasterių savaitės renginiai skelbiami ir reklamuojami per Europos klasterių bendradarbiavimo platformos (ECCP) kanalus.

„Baltijos klasterių forumas 2019” yra viena iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) koordinuojamo projekto „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra“ (InoLink) veiklų. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projektas vykdomas kartu su partneriu – Lietuvos inovacijų centru (LIC), o jo tikslas – skatinti įmonių jungimąsi į klasterius, didinti klasterių brandą, skatinti augimą bei tarptautinį bendradarbiavimą.

icon-search icon-time icon location