Gegužės 19 d.

„Workation Klaipėda’19“ dalyvius subūrė patyrimo turas

2019-07-03 16:50 Dalintis:

Skirtingų uostamiesčio bendradarbystės erdvių atstovai bei sezoniniai rezidentai birželio 28-osios vakarą leido drauge. Šaunią priežastį susitikti padiktavo „Workation Klaipėda’19“ programa, kuria siekiama įmones, komandas ir laisvai dirbti galinčius žmones iš kitų Lietuvos miestų pakviesti atvažiuoti į pajūrį ir čia suderinti profesinius iššūkius bei vasaros malonumus.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP), „Light House co-working“ ir Klaipėdos kultūros fabriko atstovai leidosi žvejoti romantiškų vakaro vaizdų susėdę „Wet Weim Adventures“ kanojose, o taip pat pamalonino savo skonių receptorius specialiai jiems suorganizuotoje ekskursijoje po „Švyturys BHouse“ skliautais. Dalyviai po turo grįžo ne vien su įspūdžių lauktuvėmis, bet ir „Workation Klaipėda’19“ inicijavusios agentūros„Klaipėda ID“ dovanomis – marškinėliais ir kepuraitėmis.

„Vasara tęsiasi, tęsiasi ir „Workation  Klaipėda” programa, siūlanti atrasti uostamiesčio erdves darbui ir  poilsiui. Kviečiame pavienius specialistus, įmonių grupes nedvejoti ir  rezervuoti sau darbo stalus, biurus arba visiškai nemokamai naudotis mūsų Telia hub’o infrastruktūra. Neabejojame, kad tokia patirtis taps maloniu atradimu, kurį norėsis pakartoti!“, - kalbėjo KMTP direktorė Roma Stubrienė.
 

Vieni pirmųjų KMTP kaip laikiną vasaros ambasadą išbandė įmonės „Lietuvos geležinkeliai“ atstovai. Vizitą pajūryje komanda išnaudojo geresniam susipažinimui su geležinkelių infrastruktūra ir keleivių patirtimis, glaudesnių ryšių su kolegomis  užmezgimui, o taip pat ir tam tikrų strateginių klausimų aptarimui neoficialioje aplinkoje.

*  *  *

„Workation Klaipėda“ rezidentų specialūs uostamiesčio pažinimo turai lauks ir liepą bei rugpjūtį. Išsami informacija apie programą, joje dalyvaujančias erdves, o taip pat specialūs viešbučių pasiūlymai „darbostogų“ dalyviams: www.workationklaipeda.lt.

Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location