Spalio 18 d.

Vykite su KMTP į konferenciją „Design Talks Business“ Gdynėje (Lenkija)!

2019-02-26 17:00 Dalintis:

Balandžio 4-5 d. Gdynėje (Lenkija) vyks tarptautinė praktinė konferencija „Design Talks Business“. Renginyje laukiama apie 100 dalyvių iš Vokietijos, Lenkijos, Švedijos bei Lietuvos, atstovaujančių vadinamosioms tradicinėms įmonėms, o taip pat kūrybinių industrijų atstovai. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia drauge vykti į šią konferenciją, įgyti joje vertingų žinių, padėsiančių naujai pažvelgti į kasdienius savo verslo iššūkius ir išmaniai juos įveikti, užmegzti naujų kontaktų. Pasinaudokite šia galimybe nemokamai!
 

Renginys organizuojamas projekto “Kūrybinių ir tradicinių įmonių bendradarbiavimas” /Creative Traditional Companies Cooperation (CTCC) (Interreg Pietų Baltijos programa) rėmuose. Tarptautinė konferencija orientuota į inovatyvius produktus, paslaugas ir verslo modelius kuriančias tradicines įmones iš žaliojo ir mėlynojo sektoriaus, bendradarbiaujant su kūrybinio sektoriaus atstovais bei kūrybiniais brokeriais. Renginio kryptį bei tikslus taikliai nusako jo šūkis: „Dizaino įrankiai – verslo transformacijai!”.
 

Dviejų dienų trukmės renginys žada vertingą ir turiningą programą: nuo galimybės išgirsti kviestinių lektorių pranešimus šiandienos verslui itin aktualiomis temomis – iki  praktinių užduočių, prie kurių bus dirbama tarptautinėse komandose, talkinant dizaino profesionalams bei kūrybiniams brokeriams.  

 

Konferencijos organizatoriai: Pomeranijos mokslo ir technologijų parkas/ Dizaino Centras.
 

Vieta: Gdynė, Lenkija.
 

Data: 2019 m. balandžio 4-5 d. (išvykimas balandžio 3 d.).
 

Kelionės išlaidas ir apgyvendinimą kompensuoja Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.
 

Daugiau informacijos ir įmonių atstovų registracija (iki kovo 8 d.): Erika Zavackienė erika@kmtp.lt; +370 684 50212.

Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.
 

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location