Rugsėjo 30 d.

Verslo pre-akceleravimo programa Evolut 4.0

2020-02-17 14:35 Dalintis:

Evolut 4.0 programa skirta pradedantiems savo verslą. Ankstyvos stadijos startuoliams padeda vystyti inovatyvų produktą, didinti pardavimus ir pasiruošti investicijų pritraukimui.

Pre-akceleravimo programa susideda iš metodologijos, sukurtos apjungiant pasaulyje žinomus ir plačiai taikomus verslo vertės, klientų profilio išgryninimo, plėtros strategijos, pardavimų aktyvinimo ir kitas verslo sritis apimančių procesų tobulinimo įrankius: verslo modelio drobė (CANVAS), vertės pasiūlymo suformavimas pagal NABC,  technologijų vystymo planas, design-thinking metodą ir kitus. 

Kaip tai vyksta?

Praktinių mokymų cikle numatyti 9 užsiėmimai, vykdomi kas savaitę. Juose analizuojami vis kiti verslo vystymo aspektai – nuo produkto vertės pasiūlymo iki įėjimo į rinką finansinės strategijos. Pre-akceleravimo programoje dalyvavusių startuolių komandų nariai mokymų ciklo pabaigoje išsigrynina savo kliento profilį, rinką, kurioje jie veiks bei pagrindinius konkurentus. Taip pat komandos parengia kuriamų produktų pristatymus ir pasiruošia pritraukti investicijas: rizikos kapitalo, verslo angelų fondų, ar kitų finansavimo priemonių. Komandos taip dirba kartu su mentoriais, besidalijančiais praktiniais patarimais. Perspektyvias, produktą jau rinkoje bandančias komandas šiame verslo auginimo kelyje lydi inovacijų ekspertai, dirbantys tiek su didžiaisiais Lietuvos verslais, tiek su universitetų tyrėjais, žengiančiais pirmuosius žingsnius komercializuojant išradimus.

Norite išbandyti programą? Dalyvaukite atrankoje – šiuo metu renkame komandas 2020-ųjų pavasario ciklui. Kviečiame užpildyti šią paraiškos anketą.

Daugiausia galimybių turi motyvuotos ir jau vystančios produktą komandos. Programai tinkantys kandidatai: įmonė/komanda, veikianti ne daugiau, kaip 2 metus nuo įsteigimo; vystanti produktą/ paslaugą, paremtą aukštesnėmis technologijomis (verslo sritis nėra svarbi).

 Sužinokite daugiau apie Evolut 4.0 galimybes: pristatymas lietuvių kalba.

Šaltinis: Kauno mokslo ir technologijų parkas 

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location