Spalio 30 d.

Verslo pradžiai reikalingos žinios – su azarto doze

2019-02-06 10:19 Dalintis:

Apie 50 jaunų žmonių iš šešių Lietuvos bei Latvijos miestų sausio 31 d. susitiko Klaipėdos mokslo ir technologijų parke organizuotame verslo simuliaciniame žaidime. Bendru vardikliu tapo dalyvių siekis kurti savo įmones, startuolius arba suteikti jau pradėtam verslui didesnį augimo pagreitį.


Ketvirtadienį vykęs verslo simuliacinis žaidimas – jau trečiasis tarptautinio projekto „Pasiruošęs verslui!” (Ready for Business/ ReforB) rėmuose organizuotas susitikimas Klaipėdoje. Uostamiestis tapo galutine projekto renginių stotele, po kurios visas partnerių dėmesys bus nukreiptas į verslo simuliatoriaus kūrimą. Inovatyvų įrankį, kuriuo bus galima naudotis nemokamai, sau patogiu laiku, tikimasi pristatyti jau šių metų balandį.
 

Paskutinysis verslo simuliacinis  žaidimas buvo dedikuotas paslaugų tematikai. Verslo kompetencijų stiprinimui skirtas formatas išsiskiria interaktyvumu, tad komandos greitai pralaužė bendravimo „ledus“ ir leidosi aktyviai aptarinėti įvairias situacijas bei iššūkius, su kuriais susiduria verslas, modeliavo galimus efektyviausius problemų sprendimus.


Visi dirbo šešiose mišriose grupėse su dalyviais iš Ventspilio, Daugpilio, Jelgavos, Panevėžio, Visagino, renginio šeimininkų pakviestais uostamiesčio atstovais. Į dalyvių gretas aktyviai įsiliejo Klaipėdos turizmo mokyklos jaunimas, vertingomis įžvalgomis renginį praturtino kviestinės ekspertės – tarptautinio LCC universiteto dėstytoja Indrė Razbadauskaitė-Venskė ir Klaipėdos universiteto vadybos katedros dėstytoja habil.dr. Erika Župerkienė.

Komandos buvo vertinamos atsižvelgiant į  pademonstruotą kūrybiškumą, strateginį mąstymą, pasiūlytų sprendimų scenarijų įvairovę ir komunikacijos gebėjimus. Dozė sveiko azarto visą dieną trukusiam žaidimui suteikė papildomos dinamikos: dalyviai varžėsi  dėl nominacijų geriausios komandos, geriausiai pasirodžiusio žaidėjo ir stipriausio komandos lyderio kategorijose.


„Džiugu, kad pastarasis apdovanojimas, atitekęs Klaipėdos turizmo mokyklos atstovui Airūnui Tamuliui, pasiliko uostamiestyje, – šypsojosi  KMTP inovacijų vadybininkė Erika Zavackienė. – Vaikinas pademonstravo puikius gebėjimus suburiant šaunią komandą ir energingai vedė ją į  priekį pasitelkdamas daug skaičiavimų. Studijų metu įgytos finansų valdymo žinios jam stipriai pasitarnavo“.

Šaltinis: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location