Sausio 20 d.

Verslo inkubatorių patirtys – kaip panaudoti turimą potencialą?

2020-11-27 14:00 Dalintis:

Kauno mokslo ir technologijų parkas kartu su partneriais „Startup Division“ kviečia visus, besidominčius startuolių skatinimu, verslo inkubavimu ir palankios terpės startuolių augimui kūrimu į startuolių ekosistemos organizacijų virtualų susitikimą gruodžio 4 d. „Guiding to success: Baltic Sea incubator meetup“. Susipažinkite su tarptautinių Baltijos jūros regiono inkubatorių patirtimis ir atraskite naujas bendradarbiavimo formas!

Patirtys skirtos ne tik kaupti, bet ir dalintis, ypač, jei jos randasi taikant veiklos organizavimo naujoves. Sužinokite kokias inovacijas taikome verslo inkubatoriuose, kai Nacionalinėse strategijose inkubatoriai vaidina reikšmingą vaidmenį remiant inovacijas ir verslumą, yra augimo varikliai, kurių dėka ekonomika tampa konkurencingesnė. Tarptautinė verslą inkubuojančių organizacijų komanda IRIS, kurios dalimi yra ir Kauno MTP, pasinaudojusi institucinio mokymosi potencialu, sukūrė gaires, kuriose perteikė veikiančias ir veiksmingas verslo inkubavimo patirtis bei naujoves.

Gruodžio 4 d. pristatysime ne tik šias gaires, Kauno MTP inovacijų bendruomenėje taikomas startuolių ekosistemos vystymo patirtis, bet ir suteiksime galimybę rasti potencialių partnerių bendradarbiavimo iniciatyvoms. Sužinokite daugiau ir registruokitės:  https://fb.me/e/10M2jS0v8

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location