Birželio 13 d.

Ūkio ministerija vadinsis Ekonomikos ir inovacijų ministerija

2018-08-30 14:40 Dalintis:

Vyriausybė pritarė siūlymui, kad Ūkio ministerija po reorganizacijos taptų Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

„Ūkio ministerijos vaidmuo ir struktūra neatitinka šiuolaikinės  ekonomikos keliamų iššūkių, todėl šiuo metu ministerijoje atliekama  reorganizacija siekiant stiprinti tas sritis, kurios artimiausioje  ateityje privalo tapti šalies ekonomikos varikliu: inovacijų,  skaitmeninės ekonomikos, pramonės, eksporto, investicijų. Atsižvelgiant į  šiuos procesus ministerijos pavadinimo keitimas nėra pats svarbiausias  veiksmas, tačiau jis atskleis ministerijos virsmą į modernią viešojo  administravimo instituciją ir tiksliau atspindės ministerijos kuruojamas  viešojo valdymo sritis“, – teigia ūkio ministras Virginijus  Sinkevičius.

Kertine reorganizacijos ašimi tapo tai, kad Ūkio ministerija šiemet  tapo vienvalde inovacijų politikos formuotoja – jai patikėta  skaitmeninės ekonomikos politika ir šalies informacinių išteklių  konsolidacija.

Planuojama, kad papildomų asignavimų nebus prašoma – su Ūkio  ministerijos ir Nacionalinio akreditacijos biuro prie Ūkio ministerijos  pavadinimo pakeitimu susijusios išlaidos bus padengtos iš vidinių  ministerijos išteklių. Šios lėšos bus naudojamos tik pačioms  būtiniausioms išlaidoms – dokumentų blankams, antspaudams ir kitoms  priemonėms, kuriuos ministerija reguliariai užsako nuolat. Į tą pačią  sumą įskaičiuotos išlaidos iškabai ir minimaliems tinklalapio  atnaujinimo darbams.

Be to, ministerija jau pakvietė Vilniaus dailės akademijos ir  Vilniaus statybų ir dizaino kolegijos studentus kurti Ekonomikos ir  inovacijų ministerijos logotipą. Studentams tai bus galimybė įgyti  praktikos, o laimėtojo darbas taps ministerijos simboliu.

Šaltinis: Ūkio ministerija.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location