Birželio 22 d.

UAB „Metalistas LT” iniciatyva pripažinta Panevėžio bendradarbiavimo jungčių apdovanojimuose

2022-09-13 14:42 Dalintis:

Penktadienį praūžė pirmieji Panevėžio bendradarbiavimo jungčių apdovanojimai #PanevėžysJungiasi!  

Renginyje pastebėtos ir pripažintos miestui svarbiausios bendradarbiavimo iniciatyvos, padėjusios gerinti švietimo kokybę ir paslaugų pasiūlą mieste, gerinti esamų darbuotojų kvalifikaciją ir kurti naujas darbo vietas bei didinti bendrą miesto patrauklumą ir žinomumą. Panevėžiečiai buvo skatinami balsuoti už, jų nuomone, miestui svarbiausią bendradarbiavimo iniciatyvą, pradėtą 2021-aisiais.  

Iš viso nominuota daugiau nei 20 skirtingų iniciatyvų, o laimėtojai paskelbti net penkiose kategorijose. Nepaisant to, išskirtinių padėkų susilaukė įmonės „Metalistas LT” atstovai ir jų inicijuota partnerystė su KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetu.  

„Mes Lietuvos inovacijų centre žinome – nei naujos žinios, nei naujos technologijos neatsiranda be bendruomenės ir jos sutelktų jėgų. Jau ne vienerius metus intensyviai dirbame Panevėžyje, matome, jog čia telkiasi gyva bendruomenė, kurią suvieniję jėgas kuria ir čia veikiantys verslai. Vienas jų – „Metalistas LT”.  

Būtent „Metalistas LT” idėja studentui skirti 400€ stipendiją už geriausius studijų ir mokslo pasiekimus technologinių II-os pakopos studijų programose ,,Transporto priemonių inžinerija“ ir „Valdymo technologijos“ įkvėpė LIC prisidėti prie šios iniciatyvos Panevėžyje, ir įmonės sumanytą paskatą jauniesiems talentams padvigubinti, prisidedant dar viena stipendija.  

„Metalistas LT” parodyta lyderystė yra gerai matoma ir norime dar kartą pabrėžti, jog tokios iniciatyvos yra vertinamos ir itin svarbios stiprinant ne tik Panevėžio miestą, bet ir kuriant visą šalies verslo ekosistemą“ – teigia LIC Inovacijų analizės ir politikos departamento vadovė Giedrė Ramanauskienė. 

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location