Vasario 08 d.

Tinklaveikla – konsultantų, pelnas ir plėtra – verslo

2018-10-25 07:55 Dalintis:

Vienas Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network – EEN) konsultantas vidutiniškai gali padėti maždaug 100-ui įmonių surasti tarptautinių partnerių, įžengti į užsienio rinkas ar perduoti technologiją. 1000 EEN konsultantų gali paversti Europą ir kitas tinklui priklausančias valstybes neišsemiamu bendradarbysčių, partnerysčių ir prekybos mazgu.

Beveik 1000 su verslu dirbančių žmonių, iš tinklui priklausančių organizacijų, iš daugiau nei 60 šalių sugužėjo į Vieną, kur vyko pagrindinis tinklo metų renginys – Metinė EEN konferencija. Čia jie diskutavo apie tinklo veiklos tobulinimą ir ieškojo geriausių sprendimų, kaip padėti įmonėms dar efektyviau augti tarptautiniu mastu.

Konferencijoje taip pat dalyvavo Europos Sąjungos institucijų atstovai bei kiti besidomintys tinklo veikla. Pirma svarbi žinia – naujam ES biudžeto laikotarpiui yra numatyta lėšų ne tik startuoliams, bet ir tradiciniams verslui skatinti bei stiprinti. Pasak p. Irmfried Schwimann, Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinio direktorato generalinio direktoriaus pavaduotojos, Europos Komisija supranta, kokia yra MVĮ svarba ES ekonomikai ir jos augimui.

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras ir paramaverslui.eu.

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location