Birželio 20 d.

Tarptautinio bendradarbiavimo pagrindas – kantrybė ir nuoseklumas

2024-02-08 11:42 Dalintis:

UAB „NMF Metal“ – metalo apdirbimo įmonė, įkurta 2005 m. Šiauliuose. Įmonės specializacija – metalo strypų/vamzdžių apdirbimas ir metalinių baldų komponentų gamyba. Pagrindinės rinkos, kuriose metalo gamintojas dirba yra Lietuva, Estija, Suomija, Švedija, Norvegija, Danija, Vokietija, Jungtinė Karalystė.

„Būdami daugiau nei 20 įmonių grupės NMF dalimi, savo klientams galime teikti integruotas paslaugas, pradedant nuo žaliavų paieškos, projektavimo iki išbaigto gaminio atidavimo. Gaminame ir siūlome tiek masinio, tiek ir serijinio kiekio gaminius: staliukus, valgomuosius stalus, kėdžių rėmus, smulkius atraminius kampus,  baldams skirtas kojeles, šviestuvų komponentus ir kt.  Taip pat kuriame bei vystome ir savo prekinį ženklą – „Elensen“ “, – pristatydamas įmonės teikiamų paslaugų asortimentą, pasakojo įmonės vadovas Kęstutis Znakovas.

UAB „NMF Metal“ pažintis su Enterprise Europe Network prasidėjo dar 2022-ųjų pavasarį. Nuo to laiko įmonė spėjo pasinaudoti tinklo siūlomomis paslaugomis: konsultacijomis, verslo partnerių paieška užsienyje. Be viso to dar įmonė reguliariai ir proaktyviai stebi EEN duomenų bazėje skelbiamus kitų šalių įmonių pasiūlymus bei, tarpininkaujant EEN konsultantui, mezga naujus kontaktus.

Prieš dvejus metus vienas iš tokių „sukurtų susidomėjimų“ EEN duomenų bazėje lietuvius suvedė su prancūzais ir jau davė apčiuopiamų rezultatų. Prancūzų kompanija, tiekianti ne tik vietos rinkos, bet ir kitų ES šalių baldų gamintojams furnitūrą ir komponentus, nusprendė per EEN ieškoti partnerių ir taip išspręsti problemas, atsirandančias dėl pastaruoju metu stringančių tiekimo grandinių.

EEN konsultantai Lietuvoje ir Prancūzijoje supažindino kompanijas. Nors iš pirmo žvilgsnio lietuvių patirtis, lankstumas, gebėjimas greitai reaguoti ir atsižvelgti į individualius poreikius visiškai atitiko prancūzų keliamus reikalavimus, tačiau bendradarbiavimui pradėti ir gauti pirmuosius užsakymus prireikė laiko. Procesai judėjo tik palengva: pirminė komunikacija laiškais ir telefonu užtruko daugiau nei pusmetį, po kurios įvyko prancūzų vizitas į Lietuvą – susipažinimas su įmonės atstovais ir gamybos padalinio apžiūra.

O gamintojas iš Lietuvos tikrai turi ką parodyti. UAB „NMF Metal“ stengiasi neatsilikti nuo rinkos tendencijų – yra socialiai atsakinga įmonė, gamyboje naudoja nuosavos saulės elektrinės energiją bei miltelinį dažymą, kuris yra saugesnis aplinkai nei padengimas šlapiu būdu. Taip pat įmonė turi ir nuosavą medienos cechą bei gali didžiuotis FSC sertifikatu, pažyminčiu, jog produktas yra pagamintas iš medienos, gautos iš miško, kuriame laikomasi tvarios plėtros principų.

Šiandien UAB „NMF Metal“ vadovas  Kęstutis Znakovas džiaugiasi, kad kantrybė ir nuoseklumas komunikacijoje su prancūzais pasiteisino, o svečių priėmimas įmonėje leido jiems įsivertinti ir pasitvirtinti, kad UAB „NMF Metal“, kaip gamintojas, atitinka aukščiausius reikalavimus ir yra patikimas verslo partneris.  

2023 metų pabaigoje, praėjus daugiau nei metams nuo pirmos pažinties, lietuvių įmonė įgyvendino prancūzų užsakymą – pagal jų pateiktas specifikacijas ir brėžinius pagamino trijų skirtingų rūšių kojeles, skirtas baldams.

Abi įmonės tikisi, jog EEN dėka užsimezgęs bendradarbiavimas sėkmingai plėtosis ir toliau.

Šaltinis: EEN Lietuva

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location